Her Şeyi Bir Araya Getiren Tek Bir Link

Farklı sosyal medya hesaplarınızı, web sitenizi, Youtube kanalınızı ve çok daha fazlasını bir araya getirebilir ve tek bir link olarak paylaşabilirsiniz. Bunun için bir uygulama keşfettik. Visitmy.bio’da hesabınızı oluşturun ve bio’nuza ekleyin. Üstelik ücretsiz!

Birçok farklı sosyal medya uygulamasının kullanılmaya başlanması ile birlikte hepimiz birçok platform için, çok sayıda farklı yapıda içerik üretmeye başladık. Bazılarımız içerik üretmekle de sınırlı kalmıyor ve bu mecralar üzerinden hem içeriklerini hem de marka ve ürünlerini  takipçilerine sunuyor. Hal böyle olunca bir platformda paylaştığınız içeriği, link’i ya da ürünü diğer hesaplarınızda ayrı ayrı paylaşmak zorunda kalabiliyorsunuz. Bunu yaptığınız zaman bile örneğin Instagram takipçileriniz Youtube hesabınızdan bihaber olabiliyor. Bir link oluşturarak tüm paylaşımlarınızı bir araya getirebileceğinizi biliyor musunuz? İşte artık bunun için bir uygulama var. Oluşturduğunuz link’i dilediğiniz yere ekleyerek tüm içeriğinizi tek seferde paylaşabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde özellikle Instagram bio’ya tek link ekleme kısıtlamasının da üstesinden gelmiş oluyorsunuz... visitmy.bio ile instagram bio’nuza birden fazla link ekleyebilirsiniz. Uygulama şu anda ücretsiz ve kullanımı çok kolay. 

 

Her şeyi bir araya getiren tek bir link

Web sitesi, Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, TikTok ve çok daha fazlası... Her yeni gün ‘yeni bir hesap oluştur’ düğmesine daha sık basar olduk. Paylaşmak istediğimiz onlarca link var. Ama biz bile artık hangi hesabımızda ne var takip etmekte zorlanıyoruz. Bu defa tüm sosyal medya hesaplarımızı, web adreslerimizi, YouTube kanalımızı tek bir link’e dönüştürmek için ‘bir hesap oluştur’ butonuna tık’lıyoruz. Visitmy.bio’da hesap oluşturarak tüm linklerinizi, iletişim ağlarınızı, kanallarınızı, web adreslerinizi bir araya getirmeniz çok kolay. Oluşturduğunuz visitmy.bio hesabına paylaşmak istediğiniz tüm bilgilerinizi eklemeniz yeterli. Ayrıca uygulama kişiselleştirilebiliyor ve böylece mini bir web sayfasına dönüşüyor. Peki ama bu dijital kimlik kartı nasıl oluşturuluyor?

 

 

Kullanımı çok kolay

İlk yapmanız gereken visitmy.bio adresine girerek üye olmak. Kullanıcı adı ve parolanızı belirlediğinizde sıra sayfanızı kişiselleştirmeye geliyor. Sayfaya fotoğrafınızı ekleyebilir, fonu dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Bu aşamada visitmy.bio içerisinde yer alan geniş fotoğraf arşivini kullanabileceğiniz gibi kendi fotoğraf arşivinizden de yükleme yapabiliyorsunuz. Ayrıca bizim en sevdiğimiz özelliklerden biri linklere fotoğraf ekleme seçeneği oldu. Paylaşmak istediğiniz link’i anlatan küçük fotoğraf ve hatta belki logolarla takipçinizin aradığı link’e çok daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Visitmy.bio ne işe yarıyor?

Takipçilerinizin sizi farklı platformlarda çok daha kolay takip etmesini sağlıyor. Satış odaklı Influencer’ların bio’larına birden fazla link eklemesi, linklerine isim verebilmesi ve hatta fotoğrafla linklerini tanımlaması hem ulaşılabilirliği hem de satışı artıyor. Farklı platformlarda içerik üreten kullanıcıların tek bir link ile tüm içeriklerini hedeflerine ulaştırabilmesini sağlıyor. Oluşturduğu raporlarla hangi içeriğin daha fazla ilgi gördüğünü takip etmenizi sağlıyor. Ayrıca bu raporları iş birliği yaptığınız kişi ya da şirketlerle paylaşma olanağınız da oluyor.

 

 

Güvenli uygulama!

Son zamanlarda hepimizin en büyük endişesi galiba güvenlik. visitmy.bio’da diğer hiç bir uygulamanızın şifresini ya da kişisel bilginizi paylaşmanız gerekmiyor. Yani kısacası uygulama sizin hakkınızda sadece sizin paylaştığınız kadar bilgiye sahip oluyor. Üstelik şu an için ücretsiz. Hemen üye olmak için tıklayın; visitmy.bio.

Visitmy.bio   ücretsiz   free   link   youtube   sosyal medya