Hakkasan, Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’da Açılacak...

Ünlü Michelin yıldızlı Hakkasan'ın Türkiye'deki ikinci restoranı yaz sonunda İstanbul'da açılacak.

Dünya genelinde on bir restorana sahip olan ve dört Michelin yıldızını elinde bulunduran Hakkasan, Türkiye'deki ikinci restoranını Boğaz’ ın en güzel noktasında yer alan, Mandarin Oriental Bosphorus İstanbul'da 24 Ağustos’ da açıyor. Tao Group Hospitality'nin Baş Mutfak Sorumlusu Ralph Scamardella ve Hakkasan'ın Baş Kurumsal Sorumlusu Andrew Yeo liderliğindeki Hakkasan İstanbul, Hakkasan Bodrum'un yanı sıra olağanüstü imza yemekleri ve olağanüstü kokteyllerden oluşan etkileyici bir menüyü, İstanbul Boğazı’ nın eşsiz atmosferinde sunacak.

Tao Group Hospitality'nin Baş Mutfak Sorumlusu Ralph Scamardella, “Seçici İstanbullu yemekseverlerin olağanüstü bir mutfak servüveni talep ettiklerini biliyoruz. En iyi modern Kanton mutfağı menülerini ve Hakkasan'a özgü lüks deneyimi kendilerine sunmanın heyecanını duyuyoruz,” diye belirtip sözlerine, “Yıllardır restoranlarımızdan ne beklemeli konusundaki sınırları zorluyoruz. Bölgedeki sürekli büyümemizle daha fazla insana ulaşan ve gelişen Hakkasan felsefemizi paylaşmayı dört gözle bekliyoruz.”, şeklinde devam etti.

Ödüllü mutfak ve kokteylleri benzersiz bir müzik ve hizmet deneyimiyle birleştiren uluslararası ünlü restoran markası, ilk olarak 2001 yılında Londra'nın Soho bölgesinde, ardından 2010 yılında Mayfair, Londra'da faaliyetlerine başladı. Londra’daki restonranları ile Dubai ve Abu Dabi’deki restoranları, saygıdeğer Michelin yıldızını kazanmış olup, halen ellerinde bulunduruyor.

Dünyanın en etkili Çin restoranlarından biri olarak tanınan Hakkasan, geleneksel Kanton mutfağını geliştirerek İstanbul yemek sahnesine çağdaş bir hava katmayı dört gözle bekliyor. Boğaz'ın benzersiz ve nefes kesen panoramik manzarası eşliğinde, Hakkasan İstanbul, yerli halk ve turistlerin daha önce hiç deneyimlemediği eşsiz bir yemek deneyimi sunacak.

Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Aşcı, “Türk ve dünya elitlerine eşsiz bir deneyim sunmaktan çok mutluyuz. İstanbul’un görkemli ve tarihi yalıları ile iç içe İstanbul Boğazı’ nın en güzel lokasyonunda yer alan Mandarin Oriental Bosphorus Istanbul'un hizmet kalitesi, eşsiz menüleri ve Hakkasan İstanbul'da sunulan harika tatlarla konukları büyüleyeceğine inanıyorum.”, ifadesinde bulundu.

Hakkasan İstanbul

Rezervasyonlar Eylül ayı itibariyle başlıyor

Her Gün Saat 16:00-23:30 Arasında Açık

WhatsApp Rezervasyon Hattı +90 539 688 66 15

Hakkasan.com/Istanbul

Mandarin Oriental Bosphorus İstanbul Hakkında

Nefes kesici panoramik manzarasıyla İstanbul Boğazı’nın Avrupa kıyısında yer alan, lüks ve şık bir tasarıma sahip Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, asırlık Naile Sultan Korusu’na ve tarihi Kuruçeşme sokaklarına uzanmaktadır. Otelin her biri geniş bir terası ya da balkonu içeren 77 lüks odası ve 23 süiti, çağdaş tasarım anlayışı ile ikonik Osmanlı mirasının muhteşem uyumunu yansıtmaktadır. 3.500 metrekarelik bir alana yayılan Spa’sı, Mandarin Oriental Otel Grubu’nun ödüllü Spa konseptlerini bütünsel imza terapileri ve sağlıklı yaşam programları eşliğinde sunarken, dünyaca ünlü restoran ve barlarının her biri yenilikçi ve gurme bir mutfağı sergilemektedir. Düğünlere ve seçkin davetlere yönelik göz alıcı bir atmosfer oluşturan ayrıcalıklı toplantı ve etkinlik alanları, lüks butikleri, açık ve kapalı havuzları, geniş terasları ve yemyeşil bahçeleriyle şehrin kalbindeki bu eşsiz resort, İstanbullular ve iş ya da tatil amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir adres.

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’a ait detaylı bilgilere ve görsellere https://www.mandarinoriental.com.tr/istanbul/bosphorus/luxury-hotel veya mo_istanbul Instagram hesabından erişebilirsiniz.

Tao Group Hospitality Hakkında 

Tao Group Hospitality, restoranlar, gece kulüpleri, salonlar ve gündüz yaşam mekanları portföyü aracılığıyla kendine özgü mutfak ve premium eğlence deneyimleri sunmaktadır. Tao Group Hospitality, Nisan 2021'de Hakkasan Group'u satın aldı. Birleşmiş şirket, dört kıtada 20'den fazla pazarda 80'den fazla markalı konum işletiyor ve geniş bir şekilde tanınan konukseverlik markalarını içeriyor. Bunlar arasında TAO, Hakkasan, OMNIA, Marquee, LAVO, Beauty & Essex, Wet Republic, Yauatcha, Ling Ling, Cathédrale, Little Sister, The Highlight Room, Sake No Hana, Jewel ve daha fazlası bulunmaktadır. Tao Group Hospitality, lüks yaşam tarzı ve konukseverlik sektörüne odaklanan bir yatırım firması olan Mohari Hospitality'nin bir parçasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hakkasan   mekan