Haftasonu Grubu'nun Yeni Şarkısı Yüzlerce Platformda Yerini Alacak...

Uzun yıllardır farklı projelerde yer alan tecrübeli müzisyenler Ertan Eroğlu, Arkın Sezgin ve Poyraz Kılıç, müzik piyasasında kazandıkları kişisel deneyimlerini yetenekleriyle birleştirerek, "Yolumuz Uzun" ve "Geri Döneceğini Söyle" adlı iki şarkıdan oluşan bir maxi single ile müzik piyasasına giriş yapıyor.

İlk Adım: Duygusal ve Enerjik melodiler

Bu maxi single'da yer alan şarkıların söz ve müziği Haftasonu grubuna ait olup, prodüksiyonunu ise yaptığı işlerle adından çokça söz ettiren grup üyesi Poyraz Kılıç üstlenmiştir. Haftasonu, eserlerinde aşk, kayıp, umut ve hayaller gibi evrensel temaları işleyerek ritmik ve duygusal melodilerle dinleyicilere kendine özgü soundlar sunuyor. 

Müzik Piyasasında Gelecek Vadediyor

Yeni kurulmuş olmalarına rağmen, Haftasonu benzersiz tarzı ve güçlü müzikal yetenekleriyle ileri ki zamanlarda müzik piyasasında güçlü bir konum edinmeye aday görünüyor.

 "Yolumuz Uzun" maxi single’ı, Haftasonu'nun müzikal yolculuğunun ilk adımı olarak nitelendiriliyor. Grup, bu çalışmalarıyla müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatmayı ve müzik dünyasında kalıcı bir iz bırakmayı hedefliyor.

Müzik dünyasının merakla beklediği "Yolumuz Uzun" adlı şarkı, 19 Temmuz 2024 tarihinde tüm dijital platformlarda yerini alacak.

haftasonugrubu   müzik