Güral Porselen, Doğallığı ve Zerafetiyle Göz Dolduran Porselen Takımları ile Bahar Sofralarını Müjdeliyor...

Zanaat ve sanatı bir araya getiren Güral Porselen, sıradışı dokuları ve gerçek renk tonlarını, modern dekorlarla birleştirerek oluşturduğu serileriyle bahar sofralarında fark yaratacak sunumlara imza atıyor.

Baharın simgelediği tazelik ve umudu, özenle tasarladığı takımlarla sofralarımızda da yeşerten Güral Porselen, bizleri çiçeklerin iyileştirici enerjisiyle buluşturuyor.

Sunumlarına hem mat hem doğal bir dokunuş eklemek ve fark yaratmak isteyenler için özel olarak üretilen Camelia serisi, sıradışı dokusuyla sofraları her zamankinden daha gösterişli kılacak.

Sadelik ve şıklığın bir araya geldiği Caroline serisi kare bone yemek takımları, mükemmeli arayanlar için eşsiz bir seçenek. İlk kez Güral Porselen tarafından üretimi gerçekleştirilen, dayanıklı, ışık geçirgen ve zarif krem rengi ile Caroline serisi, rengarenk bahar sofralarında zerafetiyle dikkat çekecek.

Sanat ve kaliteyi modern tasarımlarıyla buluşturan Güral Porselen ürünlerine ‘‘guralporselen.com’’ adresinden ve tüm satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

Güral Porselen hakkında:

Üretim kapasitesi, üstün teknolojisi ve ürün çeşitliliği ile sektörün öncü firmalarından biri olan Güral Porselen, faaliyet gösterdiği porselen sektöründe modern üretim teknolojileri kullanarak, çevreye duyarlı, sağlıklı ve kullanışlı ürünleri ile globalleşen dünyada ülkemizi başarıyla temsil etmektedir. Üretim tesislerindeki fırınlarının birçoğunda ısı geri dönüşümüyle enerji tasarrufu sağlayan Güral Porselen, sürdürülebilir dünya faaliyetlerine önem veren çevre hassasiyeti yüksek bir firma olarak sektörünün liderleri arasında yerini almıştır. Güral Porselen, 2019-2020-2021 yıllarında ihracat şampiyonluğunda kusursuz porselen tasarımlarıyla 1.’lik ödülüne layık görülmüştür.

 

 

 

 

 

güralporselen