Genova 1050: Kahvenin Serüveni Yeniden Yazılıyor...

Kahve tutkunları için yeni bir dönem başlıyor. İlk şubesi Karaköy’de açılan Genova 1050 İtalyan stiliyle hazırlanan ve özenle seçilmiş kahve çekirdekleriyle zengin bir deneyim sunuyor. İtalyan esintileri taşıyan sıcak ve davetkar atmosferiyle Genova 1050 semtin tarihi dokusuyla kahve kültürünü bir araya getiriyor.

İstanbul’a Olden 1772 ve Mesai Karaköy gibi mekân markalarını kazandıran Gen Groups şimdi de kahve severlerin tüketim alışkanlıklarını değiştiriyor. Yeni nesil kahvecilerin yükselişte olduğu bir dönemde ilk şubesiyle Karaköy Bankalar Caddesi’nde İstanbul’a merhaba diyen Genova 1050, kahve tutkunlarının yeni favorisi olmaya aday. Genova kahveleri, yüksek kaliteli kahve çekirdekleri kullanılarak özenle hazırlanıyor. Uzmanlar her bir çekirdeği özenle seçerek, kahvenin en doğal ve en iyi halini yakalıyor. Her fincan Genova kahvesi, ustalıkla hazırlanan zengin aromalarıyla damaklara şölen yaşatıyor.

İyi kahvenin sırrını çözen ve konuklarıyla paylaşan Genova 1050 ‘de kahve içmek bir ritüel haline geliyor. İtalyan lezzetleriyle bezenmiş Genova 1050 kahvesi, güne zinde bir başlangıç için en doğal ve taze haliyle sunuluyor. Sıcak kahvenin aromatik kokuları ziyaretçileri sabahları güne hazırlarken, ilerleyen saatlerde ise günün yorgunluğunu alıyor. Kahve molası vermek için harika bir bahane olan Genova 1050, Karaköy’ün tarihi dokusunda kahvenin serüvenini yeniden yazıyor.

Genova 1050 kahveleri yakında birçok noktada yeni şubeleriyle büyük kitlelere ulaşmanın hazırlığını yaparken evde, ofiste veya sokakta keyifle içilebilecek şekilde şık paket sunumlarıyla da dikkat çekiyor. Kahvenin aromasını ve sıcaklığını koruyarak her şartta damakları şımartmaya devam ediyor. Kahve eşlikçileri olarak da usta şeflerin elinden çıkan taze kurabiye, pasta ve tatlılar sunan mekanın tiramisu ve cupcake’leri kısa sürede efsaneye dönüşmüş durumda. 

Genova 1050 sadece bir kahve dükkânı değil; aynı zamanda aşkın ilk gülümsediği, sohbetin dostlukları kucakladığı, zaman kavramının değerlendiği anların zinciridir. Her sabah, günün getirdiği mükemmel başlangıçların adresidir. Kahve tutkunları bundan böyle Genova 1050 kahvesini kalplerinde ayrı bir yere koyacaklar…

GEN GROUPS

Genova 1050 bir Gen Groups Markasıdır. Gen Groups; yılın en popüler mekânı Olden 1772; tarihi yarımada manzarası ve özel menüsüyle Mesai Karaköy; tasarım, sanatsal dekor markası Checkmate Art; üst segment tekstil markası Checkmate Moda, Çeşme’de özel bir tatil deneyimi vaat eden Voger Alaçatı otelleri ve İtalyan kahvesi sunan Genova 1050 olmak üzere farklı markaları bünyesinde barındırmaktadır. Gen Groups, yenilikçi, vizyoner ve istikrarlı oluşumlarla; yeme-içme, turizm, tekstil, art-work, teknoloji alanlarında sektörlerinin en iyisi olmayı hedefleyen markalar yaratır.

kahve   genova1050   mekan