Gelin, "Hırsızın Hiç Mi Suçu Yok"...

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen dizisi Gelin, Cumartesi ve Pazar akşamıekrana gelecek yeni bölümleriyle yine merakla bekleniyor. Farklıhikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla herkesi ekran başına kilitleyensevilen dizinin 29. bölümü 8 Haziran Cumartesi saat 19.00’da, 30.bölümü ise 9 Haziran Pazar akşamı yine saat 19.00’da seyircisiyle buluşacak.

Yapımcılığını FYM Film Yapım Merkezi’nin, yönetmenliğini Taner Tunçun’un üstlendiği ve senaryosunu Ayla Hacıoğulları ile Vilmer Özçınar’ın kaleme aldığı “Gelin”, yeni bölümleriyle yine çok konuşulacak.

Gelin’in bu haftaki bölümlerinin konusu şöyle:

Uzun zamandır paralarını Cemil’den saklayan Derya, en sonunda yakayı ele verir. Eve geldiğinde eşini elinde bir tomar dolusu parayla gören Cemil, şoke olur.

Cihan, Hançer’in elinden çıkan motifle ilgili tasarımlar yapmakta kararlıdır. Bu nedenle tüm cesaretini toplar ve Hançer’e Hereke’deki halı dokuma atölyesine birlikte gitmeyi teklif eder.

Cihan ile Hançer’in beraber Hereke’ye gideceğini duyan Mukadder ve Beyza, buna çok şaşırır. Oğlunun Hançer’e aşık olmasını engellemek isteyen Mukadder, Beyza ile plan yapar. Planın parçası olan Beyza’nın altınları ise konağı karıştırır.

Cihan ile Hançer’in arası tam düzelmişken araları bir yanlış anlama yüzünden gerilir. Arabasına atladığı gibi Ertuğrul Usta’nın yanına sahafa giden Cihan’ın aklı karışıktır. Cihan’ı yorgun ve bitkin gören Ertuğrul Usta, “Hem yorulan el ayak mı sanırsın bir tek? Kalp de yorulur. Hem de en çok o yorulur!” der. Bu söz karşısında etkilenen Cihan’ın yanıtı “Hırsızın hiç mi suçu yok?” olur. 

Talya Çelebi, Cenay Türksever, Betigül Ceylan, Çisel Kuşkan, Sidal Damar, Kutay Şahin, Ekrem Bozgül, Can Tarakçı, Ceren Yüksekkaya, Deniz Değirmenci, Yasemin Yeşilgöz, Günnur Adıgüzel, Elif Çapkın, Güneş Ebrar Özgül, Türker Kantar ve Arif Nazım gibi oyuncuların yer aldığı “Gelin” dizisinin 29. ve 30. bölümleri ilgiyle izlenecek...

Gelin, 29. bölümüyle 8 Haziran Cumartesi akşamı saat 19.00’da Kanal 7’de…

Gelin, 29. bölüm tanıtım videosu:

www.youtube.com/watch?v=Y0yQhJQTz0k

gelin   dizi   kanal7