Ergünkent İnşaat 10’uncu Yıl Kutlamalarına Yıldız Yağmuru...

Bursa’nın ilk kentsel dönüşüm projesini gerçekleştirerek şehrin sosyo – ekonomik değişim ve dönüşümüne öncülük yapan Ergünkent İnşaat, 10’uncu yılını Bursa Sheraton Otel’de düzenlenen görkemli bir davetle kutladı.

Özge Ulusoy-Emin Adanur-Tamer Levent-Pınar Altuğ-Gonca Vuslateri-Mücahit Temizel-Ercüment Vural-Demet Şener

Kısa sürede büyük projelere imza atan ve yurt dışında da yatırımlar yaparak Türkiye’yi uluslararası alanda temsil eden genç ve başarılı iş adamı Emin Adanur’u, bu özel gecede Bursa’nın tanınmış aileleri, iş, kültür, sanat ve magazin dünyasının ünlü isimleri yalnız bırakmadı. Gonca Vuslateri’nin sunuculuğunu üstlendiği 10’uncu yıl kutlamasına, Bursa’nın seçkin isimlerinden oluşan 500 kadar davetli, Demet Şener, Özge Ulusoy, Pınar Altuğ, Cem Özer, Tamer Levent, Mücahid Temizel ve Ercüment Vural gibi ünlü isimler katıldılar.

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri’nin sunuculuğunu yaptığı gecede Behzat Gerçeker ENBE Orkestrası’da muhteşem bir konser verdi. Ergünkent İnşaat’ın 10’uncu yıl pastasını sahnede ENBE Orkestrasının canlı müziği eşliğinde, Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur, Gonca Vuslateri ve gecenin organizasyonunu yapan Banu Noyan ile Tamer Levent, Cem Özer, Pınar Altuğ, Demet Şener, Özge Ulusoy, Mücahit Temizel, Ercüment Vural birlikte kestiler.

Bursa’nın tanınmış, genç ve başarılı iş adamlarından Emin Adanur, 10 yıl önce kurduğu Ergünkent İnşaat’ın, bu süre içerisinde 10 projeyi bitirerek teslim etmesinin gururunu yaşıyor. Bursa’nın ihtiyaçları doğrultusunda planlanmış 3000 konut ve ticari alanı şehre kazandıran Emin Adanur, halen 9 konut ve ticari alandan oluşan projeyi de eş zamanlı yürütürken bir yandan da Ergünkent İnşaat’ın 10’uncu yılını görkemli bir davetle kutladı. Bursa Sheraton Otel’de gerçekleşen ve sunuculuğunu Gonca Vuslateri’nin yaptığı 10’uncu yıl kutlama töreni, yıldızlar geçidine döndü. Bursa’nın seçkin aileleri ile iş, sanat, kültür ve magazin dünyasının ünlü isimlerinden oluşan 500 davetlinin yanı sıra Cem Özer, Demet Şener, Özge Ulusoy, Pınar Altuğ, Tamer Levent ve Mücahid Temizel, Ercüment Vural’da geceye katılanlar arasındaydı.

Ergünkent İnşaat’ın 10’uncu yıl kutlamasında sunuculuğu üstlenen ünlü oyuncu Gonca Vuslateri; gecenin açılış konuşmasında “Bursa, benim çok sevdiğim bir şehir ve Emin Adanur’da çok başarılı bir iş adamı. Bu gece sahnede olmaktan çok mutluyum. Sevgili Banu Noyan’ın yaptığı harika bir organizasyonda birlikte çok keyifli bir akşam yaşıyoruz” dedi.

Geçtiğimiz aylarda Türkiye’nin en büyük sosyal medyası İnci Sözlük ve enbursa.com gibi dijital haber sitesini satın alan Emin Adanur’u, 10’uncu yıl kutlamalarında, Bursa’nın seçkin isimlerinin de aralarında olduğu iş, sanat, kültür ve magazin dünyasından 500 misafir yalnız bırakmadı. Şıklıklarıyla göz dolduran Demet Şener, Özge Ulusoy ve Pınar Altuğ, Bursa’nın çok kadim bir şehir olduğunun altını çizerek, Ergünkent İnşaat’ın davetinde olmaktan mutlu olduklarını söylediler.

Gecenin Özel Konuğu Batuhan Dolmacı, Duygusal An’lar Yaşattı

Gonca Vuslateri, sahnede Emin Adanur’un sosyal sorumluluk projelerine katkılarından bahsederek ; “Bir konuya değinmeden geçmek istemiyorum. Unutmayın ki; marifet iltifata tabiidir demiş atalarımız. Biz de bundan yola çıkarak bazı takdirleri göz ardı etmemeliyiz. Hepimizin duyarlı olması gereken bir çok sosyal sorumluluk projesine katkıda bulunan Ergünkent inşaat özellikle kimsesiz ve yardıma muhtaç vatandaşlara destek olurken, yüzlerce öğrenciye de burs veriyor. Hepimizi derinden sarsan, ülkemizde yaşanan büyük Deprem, Sel ve Yangın felaketlerinde ilk seferber olanlardan olun bu kıymetli firmanın genç Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur’la İnci Sözlük gecesinde de birlikteydik” şeklinde konuştu.

06 Şubat’da hepimizi derin bir yasa boğan ve 11 şehrimizi etkileyen depremin simge isimlerinden biri olan Batuhan Dolmacı için yayınlanan özel filmin ardından Emin Adanur ile birlikte sahneye davet eden Gonca Vuslateri, “Şu anda duygularımı anlatamıyorum. Hepimiz çok duygulu an’lar yaşadık. Sevgili Emin Adanur; samimiyetin, merhametin ve hayata duyarlılığın çok kıymetli. Bugün sahnede senin hep onun yanında olduğunu bildiğimiz sevgili Batuhan Dolmacı ile buluşturmak ve bir sürpriz yapmak istedik” dedi.

Behzat Gerçeker Enbe Orkestrası Muhteşem Bir Konser Verdi

Yaşanan duygusal an’ların ardından sahne alan Behzat Gerçeker ENBE Orkestrası, hüznü kısa sürede dağıtarak canlı performansı ile tüm konukları büyüledi. Ergünkent İnşaat’ın 10’uncu yıl pastasını ise sahnede ENBE Orkestrasının muhteşem canlı müziği eşliğinde, Yönetim Kurulu Başkanı Emin Adanur, Gonca Vuslateri ve gecenin organizasyonunu Banu Noyan ile Tamer Levent, Cem Özer, Pınar Altuğ, Demet Şener, Özge Ulusoy, Mücahid Temizel, Ercüment Vural birlikte kestiler.

İş dünyasının sevilen ve yeni yatırımlarla büyüyen isimlerinden Emin Adanur, enerji sektöründe de faaliyet gösteriyor. Yatırımlarını yurt dışına da taşıyan Ergünkent İnşaat, Macaristan’da 83 konutluk projesiyle ülkemizi Uluslararası alanda başarıyla temsil ediyor. Genç girişimci olarak Ergünkent İnşaat’ı 10. yılda başarılı grup durumuna getiren Emin Adanur, , toplam 2 bin 500 kişilik istihdamla da ülke ekonomisine katma değer sağlıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ergünkentinşaat   davet