En doğal Burger; Kuyu Burger...

Doğal lezzet denince akla gelen kuyu kebabını fast food sunumlar hazırlayan Hacının Yeri, kuyu burger çeşitleriyle en doğal tatları, lezzetin peşinde koşanlar için hazırlıyor.

Kastamonu’nun eşsiz lezzetlerinin adresi Hacının Yeri, fast food severler için doyumsuz bir sunum hazırladı. Kastamonu’nun yöresel lezzetlerinden kuyu kebabını 1970’den günümüze aynı lezzetle sunan Serkan Eren , şimdilerde ise kuyu kebabından hazırlanan burgerlerle lezzet şöleni sunuyor. Günümüzde en çok tercih edilen fast food yemeklere yeni bir boyut kazandıran Hacının Yeri’nin işletmecilerinden Milli Güreşçi Serkan Eren, “bu yöresel lezzetten de neden fast food olmasın” diyerek kendi yorumlarını katarak enfes kuyu burgerler hazırlıyor. 

Misafirlerinin, kuyu burger’de de kullandıkları etin lezzetini başka bir yerde bulamayacakları söyleyen Eren, “kuyu burger çeşitlerimiz henüz çok yeni bir olmasına rağmen misafirlerimiz yoğun ilgi gösterdi. Beklenen bir lezzetmiş diyebilirim. Tabaktaki lezzeti, burger ekmekleriyle de sunma fikrinde yanılmadığımızı görmüş olduk” dedi. 

Müdavimlerinin yanı sıra Kastamonu lezzetlerini keşfetmeyi isteyenlerin uğrak yeri olan Hacı’nın Yeri, Kastamonu Toprakköprü’deki mekanında hizmet veriyor. Doğayla bütünleşen bahçesi, konforlu restoranı, çocuk oyun alanı, mescidi ve VİP Misafir Odası ile farkını ortaya koyan Hacı’nın Yeri, keyifli bir ortamda leziz yemekleriyle, fast food seçenekleriyle, güler yüzlü ekibiyle misafirlerine doyumsuz sofralar hazırlıyor.

mekan   kuyuburger   yemek