Ebeveynler Ve Çocukları #MinikGülüşlerKorumaAltında Diyerek Buluştu...

Sensodyne Promine Çocuklar İçin lansmanı #MinikGülüşlerKorumaAltında sloganıyla KidZania’da düzenlenen davet ile gerçekleştirildi.

Buse Terim’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen davette Haleon Türkiye CEO’su Sumru Atalay’ın açılış konuşmasının ardından Sensodyne’in Kıdemli Marka Müdürü Samet Türkkan sahne alarak çocuklar için özel geliştirilen yeni ürünleri tanıttı. Ek olarak, Sensodyne Promine Çocuklar İçin reklam filminin ilk gösterimi de burada yapıldı. Çocuk Diş Hekimi Dr. Dt. Ahmet Çoşkun çocuklarda diş ve ağız sağlığı üzerine bir söyleşi gerçekleştirdi.

Davete katılan isimler arasında; Aslı Kızmaz, Nurdan Büyükak, Merve Özkaynak, Mihre Mutlu ve Duygu Batum gibi ünlü isimler de vardı. Davetlilerin çocuklarıyla katıldığı etkinlikte farklı yaş gruplarına uygun resim, yüz boyama ve atölyelerin yanı sıra çocukların Diş Hekimliğini meslek olarak deneyimleyerek öğrendikleri bir de diş kliniği açıldı. Etkinlik alanlarında bolca fotoğraf çektirerek eğlenen konuklar ardında çıkan Sensodyne’in diş fırçalama şarkısı ve dans performansıyla eğlenceye devam etti.

0-2, 3-5 ve 6-12 yaş gruplarındaki çocukların ağız bakım ihtiyaçlarına göre özel olarak diş hekimleriyle geliştirilen Sensodyne Promine Çocuklar İçin diş macunları ve fırçaları minik gülüşleri koruma altına alıyor.

 

 

buseterim   sensodynepromine   minikgülüşlerkorumaaltında   davet