Dünya Mutfağının En Özel Lezzetleri PM'de...

İstanbul yeme-içme ve gece hayatının deneyimli isimleri tarafından kurulan PM (PRIVILEGED MINORITY), özel lezzetleriyle Aralık ayının ikinci haftası Maslak 1453’te kapılarını açacak.

Son zamanların en popüler mekanlarına ev sahipliği yapan Maslak 1453’ te özel konsept ve lezzetleriyle Aralık ayının ikinci haftası açılacak olan  PM (PRIVILEGED MINORITY) İstanbul’un yeme-içme sektörüne farklı bir bakış açısı getiriyor.

İşletmeciliğini Ali Ünal’ın yapacağı 1.200 metrekare alan üzerine konumlanan PM’in, mimarlığını Melda Şengil, art direktörlüğünü ise İspanya’da yaşayan Ömer Akçıl yaptı.

PM iki farklı konseptle öne çıkıyor. Gündüz restaurant&brasserie olarak hizmet verip dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini İstanbullularla buluşturacak olan PM, geceleri de gece kulübü hizmetiyle dünyaca ünlü DJ performansları ve canlı müzik ile hareketlenecek. Haftanın yedi günü 00.00-05.00 saatlerinde ziyaretçilerini ağırlayacak olan gece kulübü, 100 kişilik kapasiteye sahip. Ayrıca mekanda özel bir bölüm de, PM SHISHAadı ile nargile sevenler için ayrıldı. Sushi-bar ise, mekanın içinde iki farklı noktada tasarlandı.

 

Ferah ve şık atmosferiyle günün her anını keyfe dönüştüren PM, dünya mutfağı lezzetleri ve farklı sushi seçeneklerinden oluşan menüsü, herkese hitap eden konseptiyle Maslak’ın en gözde ve en uzun caddelerinden Maslak 1453 üzerinde yer alacak. PM, öğle yemeklerinin ve iş toplantılarının vazgeçilmezi haline geline gelmeye aday.

PM SHISHA   Maslak 1453   Ali Ünal   Ömer Akçıl   Melda Şengil