Donne 2023-24 Sonbahar Kış Koleksiyonu: Yeniden Tanımlanan Estetik...

Donne, 2023-24 Sonbahar Kış sezonunda sunduğu ‘REIMAGINING FEMININITY’ koleksiyonu bize yeni bir bakış açısıyla sunuluyor.

Donne, farklı renklerin ve dokuların muhteşem bir uyum içinde bulunduğu, zamanı aşan bir estetik sunan REIMAGINING FEMININITY koleksiyonu ile 2023-24 Sonbahar Kış sezonunda öne çıkıyor. Tasarımcı Donne Özaki’nin estetiğin yeniden tanımladığı koleksiyonda, derinin güçlü enerjisini sunarken aynı zamanda yumuşak doku dış giyim parçalarının sıcaklığını ve parlak kumaşların zarafetini bir araya görebiliyoruz.

 Koleksiyonun öne çıkan diğer güçlü yanı ise ustaca kullanılmış renk paleti. REIMAGINING FEMININITY koleksiyonundaki parçaların farklı materyallerle birleşimi ile oluşan büyüleyici uyumu, kadınların birleştirici gücüne göz kırpıyor. Feminen vurgularla zenginleştirilen tasarımlar klasik ve modern tarzları başarılı bir birleşimi. Donne, 2023-24 Sonbahar Kış sezonunda özellikle akşam giyiminde göz alıcı payetlerin ışıltısı bulunuyor.

 Koleksiyon hakkında daha detaylı bilgi almak ve ürünleri incelemek için, donne.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

donne   moda