Doja Cat Alnına 'Dilara Fındıkoğlu' Yazdırdı...

Dün akşam düzenlenen Grammy Ödül Töreninde müzik sektörünün ünlüleri kırmızı halıda rengarenk elbislerini sergiledi. Doja Cat, Türk tasarımcı imzalı elbisesini üzerine giymekle kalmadı, tasarımcısı Dilara Fındıkoğlu'nun ismini de alnına yazdırdı.

66. Grammy Ödül Töreninde Taylor Swift, Miley Cyrus ve Billie Eilish gibi hepimizin yakından tanıdığı isimler ödüllerine kavuştu. Toplam 94 kategorinin yer aldığı 66. Geleneksel Grammy Ödüllerinin sahiplerini bulduğu gece 4 Şubat 2024 tarihinde gerçekleşitirildi. En İyi Pop Solo Performansı, En İyi Melodik Rap Performansı ve En İyi Rap Şarkısı ödüllerine aday gösterilen isimlerden biri de Doja Cat oldu. Fakat ünlü şarkıcı hit olan birçok şarkısına rağmen aday gösterildiği hiçbir ödülü kazanamadı. 

Asıl dikkat çeken ise her zamanki dekolteli kıyafetlerinden çok sanatçının giydiği tasarım elbisenin bir Türk- İngiliz tasarımcıya ait olmasıydı. Şarkıcı vücudunun her yerindeki çok sayıda geçici dövmeyi göstermesine olanak tanıyan şeffaf, straplez bir elbise giydi. Doja Cat elbisenin sahibi tasarımcı Dilara Fındıkoğlu'nın ismini alnına yazdırdı. Geçici dövme olduğu düşünülen yazıyı, Dilara Fındıkoğlu, 'Kız Kardeşlik' notunu düşerek paylaştı.

dilarafındıkoğlu   dojacat