Büyük Açılış Motive'den...

İstanbul, Dünyanın en güzel manzaralarından birinde yepyeni bir Açık Hava Sahnesine kavuşuyor.

Bu yaz eğlencenin kalbinin atacağı platform Ataköy Marina Açık Hava Sahnesi Dream Turk ve Radyo D medya sponsorluğunda muhteşem konserlerle açılıyor. İş insanı Teoman Yazıcı’nın yatırımıyla Miray Dilki tarafından kurulan Kozmos Event’in organizasyonuyla hayata geçecek olan Ataköy Marina Açıkhava Sahnesi, 4 Mayıs'ta kapılarını Motive konseriyle açıyor.İstanbul'un kalbinde marinanın ve doğanın içinde ulaşımın kolay olduğu, 20.000 kişilik kapasiteli benzersiz bir gösteri merkezi olacak

Ataköy Marina Açık Hava Sahnesi müziğin ve eğlencenin buluşma noktası olacak.Marina'nın eşsiz deniz manzarasıyla çevrili olan Ataköy Marina Açık Hava, İstanbul’un bilinen diğer konser etkinliklerinden farklı olarak katılımcılarına İstanbul’un tadını çıkarma imkanı da sunuyor. Ataköy Marina Açık Hava’nın geniş alanı, farklı etkinlik türlerine uygun olarak düzenlenebilir yapısıyla ve en önemlisi de isteğe bağlı oturma düzenlemeleriyle İstanbulluların uzun süredir istediği Açık Hava Eğlence deneyimini sunuyor.

Ataköy Marina Açık Hava Etkinlik Takvimi

4 Mayıs - Motive

1 Haziran – Uzi, Heijhan & Muti

22 Haziran – Gökhan Türkmen, Çağan Şengül, Agab Ve ardından hız kesmeden her Cuma ve Cumartesi harika bir konser deneyimi sunulacak.

ataköymarina   motive   mekan