Bodrum’da Sezonun İlk Sergisi Touch Sanat Merkezinde Gerçekleşti...

Okulların kapanması ile birlikte tatil beldelerinde hareketlilikler başladı. Son yıllarda Bodrum’da güneş ve deniz haricinde sanata gösterilen ilgi ve alaka her geçen yıl bir kat daha artıyor. İnci Aytaç’ın büyük emeklerle Hebilköy’de açtığı Touch Sanat Merkezi sezonun ilk sanat etkinliğine ev sahipliği yaptı.

İnci Aytaç-Enver Aytaç-Ebru Çakmak Yılmaz-Emel Vardar-Nilay Özenbay-Seval Koşal

Bodrum Hebilköy’de bulunan Touch Sanat galerisinde ünlü sanatçıların heykellerinin yer aldığı “Alegori” isimli karma sergi sanatseverlerden büyük ilgi gördü.

Touch Sanat Galerisi’nde açılan “Alegori” karma heykel sergisindeki 46 heykel sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Sanatçı Asaf Erdemli, Cem Erdemli, Ebru Çakmak, Ebru Erol, Elifnur Aydın, Emel Vardar, Nilay Özenbay, Pamir Erdinçler, Seval Koşal, Su Sencer, Şule Ağayar ve Toprak Sencer gibi bir çok tanınmış sanatçının eserlerinin yer aldığı sergide ayrıca ressamlar Tülin Kaynak ve Yasemen Ayvaz’ın soyut tabloları da sergilendi.

Sanatçıların sergilendiği eserleri Touch Sanat Merkezinde 26 Haziran tarihine kadar sanat severler tarafından ziyaret edilebilecek.

sanat   davet   inciaytaç   bodrum   sergi   touchsanatmerkezi