Ben Affleck Ve Jennifer Lopez Evliliğinde Kriz...

Geçtiğimiz yıl dünyaevine giren Jennifer Lopez ve Ben Affleck'in evliliğinin yolunda gitmediği ileri sürülüyor. Son olarak Ben Affleck'in, Jennifer Lopez'in arabasının kapısını hızlı bir şekilde çarparak kapattığı anlar gündem oldu.

21 yıl önce ilişkilerini noktalayarak yollarını ayıran Ben Affleck ve Jennifer Lopez, geçtiğimiz sene temmuz ayında görkemli bir düğünle evlendi. Evliliklerini göz önünde yaşayan ve zaman zaman romantik pozlarıyla gündeme gelen çift, geçtiğimiz günlerde katıldıkları 'Mother' filminin galasındaki gergin halleriyle dikkat çekmişti. Bu görüntülerin sebebi, Daily Mail'e konuşan bir dudak okuma uzmanı sayesinde aydınlatıldı. Uzman, zaman zaman gergin görünen çiftin Çarşamba günü Los Angeles'ta düzenlenen etkinlikte kırmızı halı fotoğrafçılarına verecekleri pozları ve konumlarını tartıştıklarını söyledi. Dudak okuma uzmanının anlattıklarına göre; Lopez, bunun üzerine Affleck'e "Bana yaklaş" diye karşılık verdi. Fotoğraf çekiminin bitmesinin ardından Ben, Jennifer'a dönerek; "İşte bitti, tamamdır" dedi ve ona bir öpücük verip iyi olup olmadığını sordu. Lopez, buna "Evet" dedikten ve sonra Affleck'e parmağıyla bir yer göstererek; 'şuraya geçmeleri gerektiğini' söyledi.

Bu olaydan sonra ise Ben Affleck'in, Jennifer Lopez'in arabasının kapısını hızlı bir şekilde çarparak kapattığı anlar gündem oldu. 

janniferlopez   benaffleck