Begüm Khan’ın “Mushroom” Koleksiyonu Miami’de...

Benzersiz mücevherleriyle Türkiye’de olduğu kadar uluslararası arenada da moda tutkunlarının beğenisini kazanan Begüm Khan, en yeni "Mushroom" koleksiyonunun çarpıcı üyelerini özel bir davet ile Miami’de tanıttı.

Haziran sonuna kadar, Miami’de konumlanan Silvia Tcherassi butiğinin içerisinde pop-up açan Begüm Khan, Silvia Tcherassi Hazır Giyim Direktörü Sofia Tcherassi ile beraber benzersiz bir davete ev sahipliği yaptı.

F1’in hafta sonu heyecanı kapsamında, Miami'deki Chateaux ZZ’s'de gerçekleşen bu muhteşem davet, Begüm Kıroğlu ve Silvia Tcherassi Hazır Giyim Direktörü Sofia Tcherassi ev sahipliğinde gerçekleşti. Davet, Caroline Daur, Olivia Elliott, Martha Graeff, Victoria von Faber-Castell ve Kelly Piquet gibi dünya çapında tanınmış ünlü konukları bir araya getirdi.

Begüm Kıroğlu'nun muhteşem tasarım yeteneğini gözler önüne seren “Mushroom” koleksiyonunun her parçası, konukları adeta doğanın büyüleyici kollarında bir yolculuğa çıkardı. "Mushroom" koleksiyonu, doğanın gizemli ve etkileyici formlarını ustalıkla harmanlayarak, sadece görsel bir şölen sunmakla kalmadı, aynı zamanda büyüleyici bir hikâyenin kapılarını da araladı.

 

 

 

 

begümkhan   davet   begümkıroğlu