Begüm Khan, Çarpıcı Praying Mantis’lerini, Bodrum Lucca Beach’te Benzersiz Bir Davet İle Tanıttı...

Benzersiz mücevherleriyle Türkiye’de olduğu kadar uluslararası arenada da moda tutkunlarının beğenisini kazanan Begüm Khan, Mandarin Oriental Bodrum’da bulunan Lucca Beach’te en köklü ailesi Icons’a feminen bir dokunuş taşıyan Praying Mantis’leri sevenleriyle buluşturdu.

Begüm Kıroğlu-Hande Ataizi-İpek Develi-Gizem Sabancı

Begüm Khan’ın yeni dikkat çekici Praying Mantis parçaları, markanın kurucusu ve Tasarımcısı Begüm Kıroğlu ev sahipliğinde düzenlenen özel bir beach daveti ile tanıtıldı. Tanrı Misafiri, Tanqyourself ve Lucca Beach partnerliğinde gerçekleşen davete Serdar Gülgün, Hande Atazi, Gizem Sabancı, Aslı Pamir, Ayda-Canda Elgiz, Ayten Danışman , Burcu Şendir, Can Helvacıoğlu, İpek Develi, Zeynep-Nedim Esgin, Ekin Karaevli Gülman, Başak Karaevli, Gülin Öngör, Ece Tuncel, Gizem Sarı Tekin gibi isimler katıldı.

Her daim güçlü ve çarpıcı tasarımlarla; fauna, flora ve tılsımların eşsiz güzelliklerini mücevherlere yansıtan Begüm Khan, “Icons” koleksiyonu ile mistik Doğu etkilerini modern zarafetle birleştiren zamansız tasarımlar sunuyor. İkonik Begüm Khan ailesinin üyeleri kökleri Şanghay'dan İstanbul'a kadar uzanan, farklı kişiliklere sahip birçok karakterden oluşuyor.

Begüm Khan, marka kimliğinde en sevilen ve ilgi gören koleksiyonlarından biri olan Icons ailesine uzun ve ince bir vücut yapısına sahip Praying Mantis parçaları ekleyerek, yazın dinamik atmosferine dişi bir dokunuş yapıyor. Farklı kültürlerde güçlü ve bağımsız dişiliği sembolize eden Praying Mantis’ler bu yaza Begüm Khan yorumuyla sofistike bir giriş yapıyor.

Bu benzersiz Icons koleksiyonun yeni Praying Mantis parçaları Ağustos ayından itibaren, Nişantaşı showroom, Bodrum Resort Butik ve web sitesinde marka sevenleri ile buluşuyor!

Begüm Khan Hakkında

Begüm Kıroğlu tarafından 2012 yılında kurulan Begüm Khan markası, mistik doğu kültürü ile modern zarafeti bir araya getiren eşsiz tasarımlara imza atıyor. Osmanlı İmparatorluğu’nun antik başkenti İstanbul’da, Osmanlı sanatına gönül vermiş koleksiyoner bir aileye doğan Begüm, güzel objelere dair sevgisini erken yaşlarda geliştirmeye başladı. Milano Bocconi Üniversitesi’nde lüks marka yönetimi eğitimini tamamladıktan sonra, Doğu kültürlerine karşı duyduğu ilgi ve merakla Şanghay Fudan Üniversitesi’nde Çin kültürü üzerine yüksek lisans eğitimi aldı. Begüm’ün doğanın harikaları ve yaptığı gezilerden esinlenen tasarımları, dünyaya egzotik bir fauna ve flora kolajı getiriyor. Muzip kol düğmeleriyle başlayan tasarım yolculuğu, zaman içinde farklı ve sofistike parçalar arayan kadınlar için göz kamaştırıcı mücevher ve aksesuarlara yönelerek büyüdü. Dünyanın en seçkin mağaza ve özel butiklerinde satışa sunulan, geleneksel mücevher sanatlarını modern bir yorumla birleştiren Begüm Khan’ın özel tasarımları, Türk zanaatkârlar tarafından İstanbul’da el işçiliğiyle üretiliyor, usta dokunuşlarla can bulan her parça kendine has bir kişilik ve ruh ediniyor.

begümkhan   begümkıroğlu   bodrum   davet