Begüm Khan, Bodrum Lucca Beach’teki Yeni Resort Butiğinin Açılışını Benzersiz Bir Davet İle Kutladı…

Benzersiz mücevherleriyle Türkiye’de olduğu kadar uluslararası arenada da moda tutkunlarının beğenisini kazanan Begüm Khan’ın Bodrum butiği, Lucca Beach’te, 23 Haziran günü eşsiz bir davet ile açıldı.

Begüm Kıroğlu-Naz Alatlı-Elif Ofluoğlu-Selma Türkeş-Hande Can

Begüm Kıroğlu ve Cem Mirap ev sahipliğinde gerçekleşen davete ünlü ve cemiyet hayatından; Serra Türker,Lara- Mina Türker, Ali Gürel, Okşan Bozkır, Selma Türkeş, Elif Ofluoğlu, Mehmet- Selin Dinçer, Hazal Kalkavan Karahan, Burcu Kutluk, Serap Erdem, Zülal Güluçur, Ekin Kohen gibi isimler katılım gösterdi.

Begüm Khan Bodrum butiğinde, markanın ikonik ve zamansız koleksiyonlarına ek olarak; merakla beklenen Deep Sea koleksiyonunun yeni üyeleri de davetliler ile tanıtıldı. Misafirler, Begüm Kıroğlu ve Lucca ekibinin kürasyonundan oluşan Misela, Mamut Limited gibi beğeniyle takip edilen isimleri de mağazada keşfetme şansını elde etti.

Dünyaca ünlü Cennet Koyu’nda yer alan Lucca Beach, Begüm Khan’ın benzersiz mücevherleriyle birlikte bu yazı karşılamak için sizleri bekliyor!

Begüm Khan Hakkında

Begüm Kıroğlu tarafından 2012 yılında kurulan Begüm Khan markası, mistik doğu kültürü ile modern zarafeti bir araya getiren eşsiz tasarımlara imza atıyor. Osmanlı İmparatorluğu’nun antik başkenti İstanbul’da, Osmanlı sanatına gönül vermiş koleksiyoner bir aileye doğan Begüm, güzel objelere dair sevgisini erken yaşlarda geliştirmeye başladı. Milano Bocconi Üniversitesi’nde lüks marka yönetimi eğitimini tamamladıktan sonra, Doğu kültürlerine karşı duyduğu ilgi ve merakla Şanghay Fudan Üniversitesi’nde Çin kültürü üzerine yüksek lisans eğitimi aldı. Begüm’ün doğanın harikaları ve yaptığı gezilerden esinlenen tasarımları, dünyaya egzotik bir fauna ve flora kolajı getiriyor. Muzip kol düğmeleriyle başlayan tasarım yolculuğu, zaman içinde farklı ve sofistike parçalar arayan kadınlar için göz kamaştırıcı mücevher ve aksesuarlara yönelerek büyüdü. Dünyanın en seçkin mağaza ve özel butiklerinde satışa sunulan, geleneksel mücevher sanatlarını modern bir yorumla birleştiren Begüm Khan’ın özel tasarımları, Türk zanaatkârlar tarafından İstanbul’da el işçiliğiyle üretiliyor, usta dokunuşlarla can bulan her parça kendine has bir kişilik ve ruh ediniyor.

 

begümkhan   begümkıroğlu   cemmirap   davet