9 - 15 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

 İş hayatınızda her şeyi başarmak sizin elinizde. Bunu ancak bedeninizi, zihninizi ve ruhunuzu güçlendirerek yapabilirsiniz. Eğer hayatınızda bunlardan biri eksik ise yine de harekete geçmek için tereddüt etmemelisiniz. Sizin ettiğiniz ah”lar nedense hep tutuyor. Siz her ne kadar insanları kırma taraftarı değilsiniz. Ama sizin arkanızdan konuşan kişilerin hayatı boyunca iki yakası bir araya gelmiyor. Çünkü size yapılan bir şeyi asla unutmuyorsunuz.
 İş yerindeki arkadaşlık ilişkilerinizde gerginlik oluşacak bazı sorunlarla ilgilenebilirsiniz. Çevrenizdeki arkadaşlıklarınıza aranıza mesafe koymanız gerektirecek durumlar yaşayabilirsiniz. Ani kararlar vermeden önce bir kez daha düşünmeniz gerekebilir. Çünkü bazı konuları yanlış anlamış olabilirsiniz. Arkadaşlarınızın bazı eleştirilerine alınmamalı ve biraz da gerçeklik payı da olabilir diye dikkate almalısınız. Uzun süredir üzerinde çalıştığınız maddi bir projeniz sonuçlanma haberi alacaksınız.
Maddi gelirlerinizi iyileştirmek üzerine harekete geçmek isteyeceksiniz. Yeni girişimlerde bulunacaksınız ve kafanızdaki karamsar duygulardan tamamen sıyrılacaksınız. Ya da işiniz ile ilgili bir  bir terfi haberi alacaksınız. Fırsatlardan fırsat doğduğunu görerek yaşama olan bakışınız daha keyifli hale gelecektir. Sıcak ve neşeli hallerinizle dostlarınızla ilişkileriniz yeni boyutlar kazanacak. Hafta sonuna doğru tanışacağınız birinden elektrik almanız olası. Romantizmin etkileri haftaya iyi başlamanıza yardımcı olacak.
 Bugünlerde gelecek sürprizlere hazırlık olun. Çünkü hayatınıza renk katabilir. İletişim ve haberleş trafiğiniz yoğun olacak. Bu arada ortaya çıkan ufak tefek sorunları mesele haline getirmemeye çalışın.  Sabırsız ve telaşlı bir tavır içinde olduğunuz için arkadaşları tarafından biraz eleştiriliyorsunuz. . Sağlık sorunları olanlar kendilerini daha güçlü hissetmeye başlıyorlar. Yaşam enerjiniz giderek yükseliyor ve siz de kendinizi daha güçlü hissetmeye başlayacaksınız.
 İsteklerinizin ve beklentilerinizin arttığı bir dönem içindesiniz. Olayları akışına bırakmayı denemelisiniz ve güç mücadelesine girmemeye özen göstermelisiniz. Duygularınızı biraz kontrol altına alın ve aklınızı kullanmayı deneyin.  Sevdiğiniz kişi ile tartışırken ani ve öfkeli davranışlardan kaçınmalısınız. Bu yönünüzü biraz daha törpülerseniz ilişkiniz bambaşka bir boyut kazanacaktır. Sizin için bir geçiş dönemi niteliği içinde olacak. Ve sonunda güzel bir sonla sonlanacak.
  Eski borçlarınız ve ödemeleriniz  yüzünden zor durumda kalmamak için ekonomik olarak bir plan yapacaksınız.  Bir takım krizleri yönetmeniz sizi biraz zorlasa da üstesinden geleceksiniz. İlişkinizde çatışmalara karşı daha temkinli olmalısınız. Öfkeli çıkışlardan kaçınmalısınız. İlişkinizde yüksek bir sıçrama yapmanız için çalkantılı bir süreçten geçmeniz gerekebilir. İlişkinizde sevgi ve aşk daha da güçlü olması için bedeniniz ve ruhunuz silkelenecek.
 Sert kişiliğiniz ile insanlar biraz size gelmekten çekiniyorlar. Aşk hayatınızda “Büyük aşklar kavgayla başlar” sözü tam size uygun bu dönemde. Hiç ummadığınız bir şekilde şans ve fırsatlar elinize geçecek. İnatçı, çalışkan ve sakin yapınızla iş yerinde arkadaşlarınız tarafından sevilip sayılıyorsunuz. Seyahat etmeyi çok sevmenize rağmen evde bütün gün yayılmayı ve yan gelip yatmaya da hiç hayır demiyorsunuz.
Aşkta “acaba” duygusunu sürekli kendinize sorduğunuz bir süreç içindesiniz. Ani duygusal mutluluklar size bulutların üzerindeymiş hissi verecektir. Ardından gelen zorluklar ise buna değip değmediğini düşüneceksiniz.  Ama sizin için önemli olan güvenlikten yana. Eğer sizin için doğru biri ise kafanızdaki soruları silmelisiniz. Ofisinizde arkadaşlarınızla aranızda oluşacak ani bir gerginlik meydana gelebilir. Sabrınızı burada devreye sokmalısınız. Fakat genel sağlığınıza da dikkat etmelisiniz, özellikle beslenmenize önem vermelisiniz.
Meslek hayatınızda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta iç dünyanızda yaşayacak olduğunuz kararsızlıktır. Bu kararsızlık sizin iş hayatınızda bir gerileme durumuna yol açacaktır. İş yerinde ne yapmak istediğinize karar vermekte zorlanıyorsunuz.  Kendi kendinize uzun süre evlilik düşünmüyorum diyebilirsiniz. Büyük konuşmanın ne kadar önemli olduğunu siz de iyi anlayacaksınız kısa süredece.  Attığınız doğru adımlar sizin aşk hayatınıza güzel etki yapacak.  
Bu zamanda ne kadar çok çalışır ve mücadele ederseniz işinizde o kadar yüksek yerlere çıkabilirsiniz. Durun ve düşün derim. İşinize odaklanmaya çalışın. “Bazen yeter, çalışmaktan bıktım” diyebilirsiniz ama arzu ettiğiniz hayata ulaşmanın en iyi yolu çalışmaktır. Anneniz ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin. Büyüklerinize karşı biraz daha duyarlı olmalısınız. Sevdiğiniz kişi ile heyecan verici ve keyifli bir ilişki içindesiniz. Mutlu olmayı hak ediyorsunuz.
Hayatınızda sorun olarak gördüğünüz ve değiştirmek istediğiniz her ne var ise yapacaksınız.  Tüm sorun ve sıkıntları ortadan kaldırmaya başlıyorsunuz. Baharın gelişi ile yalnızlığı son bulacak. Yeni birisiyle tanışacak ve yakınlaşacaksınız. Yanlış adımlar atmadığınız sürece çok güzel bir birliktelik yaşayacaksınız. İş değiştirmek için yeni iş arayışlarına girdiniz. Şans sizin yanınızda olacak. Emek ve çabalarınız karşılık bulacaktır.
Sevdiğiniz kişi ile sürekli didişmekten yorulmadınız mı? Birlikteliğinizin devam etmesi tamamen size bağlı. Ne olursa olsun, sevdiğinizle keyif almalı ve keyif vermeye çalışmalısınız. Mutlu olduğunuz bir ilişkide sorun çıkartan taraf siz olmamalısınız. Geçen aylarda iş yerinde başarı grafinizde düşüş gözlenmişti. Bu durumu düzeltmek için tecrübeli kişi veya kişilerle bir arada olursanız güzel geri dönüşler alacaksınız. Fikir alışverişi yapmak sizi iş yerinde güzel pozisyonlarda olmanızı sağlayacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

9 - 15 Temmuz Haftalık Burç Yorumları