9 - 13 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Her ne kadar sağlıklı bir bünyeye sahip olsanız da hastalık geldiği zaman sizi kolay kolay terk etmiyor.  Biraz daha dikkat etmelisiniz. Bu sıralar sevdiğinizle aranızdaki ilişki karmaşık gözüküyor. Ev yaşantısına düşkünsünüz ama partneriniz sizinle aynı fikirde olmuyor bazen. Bu da sizi rahatsız ve huzursuz ediyor. Sevdiğinizin isteklerini ve ihtiyaçlarına karşı hep siz yaptığınız için kendinizi sorgulama içinde buluyorsunuz. Kısa sürede her şey yoluna girecek ve siz hiç olmadığınız kadar mutlu olacaksınız.
Aşk hayatınız dönem dönem ön plana güvensizlik duygusu çıkarak sizi sarsabiliyor. İçinizde yaşadıklarınızı biriktirip bir anda patlama olası tartışmaları beraberinde getiriyor. Eşinizle bu yönde doğru bir iletişim kurmanız lazım. Arada kopmalar olsa da enerjiniz her türlü olumsuzluğu tolere ediyorsunuz. Dişlerinize bu aralar dikkat edin. Hassas bir diş yapınız var. Rutin diş temizliğine özen göstermezseniz diş eti çekmesi ile problemler yaşayabilirsiniz.

Her konuya ciddiyetle yaklaştığınız gibi aşkı da ciddiye alıyorsunuz. İlişkiye yaklaşmakta nedense çekingen davranıyorsunuz. Kırılmaktan korkuyorsunuz. Çünkü sizin için evlilik ve aile kavramları çok değerlidir. Özellikle çocukları olduğunda, ayrılıkla onları üzmek istemiyorsunuz. Eğer karşınızdaki kişinin duygularından emin olduğunuzda kalbinizin kapılarını açmalısınız. Kalbini yakıp ateşe atmalısın.

 Yaşadığınız büyük bir aşkın sonunda ayrılık kararı vereceksiniz. Sabrettiğiniz, kaç kere denediniz ve  elinizden gelen her şeyi yaptığınıza inanıyorsunuz. Bir yanınız hem istiyor hem de içiniz ağlıyor. Size göre değil bu ilişki… Kendinizden ödün vermeyin artık. İş hayatınızda rekabeti ve oyun oynamayı seviyorsunuz. Kaybetmekten nefret ettiğiniz için genelde kazanmak istiyorsunuz. Bu da sizi bazen sinirli ve öfkeli yapıyor. Unutmayın önünüzde çok uzun bir çalışma hayatı var.
Mesleğinizde ilerlemek ve üst seviyelere ulaşmak için var gücünüzle çalışıyorsunuz. Çevrenizdeki insanların motivasyonlarıyla ve performanslarıyla da yakından ilgileniyorsunuz. Herkesi harekete geçirebilmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Önünüzdeki projeye hemen başlamak ve diğerine geçmek için sabırsızlanıyorsunuz. Biraz kendinizi frenlemeniz lazım. İlerleyen zamanlarda vücudunuza zarar verebilir. Sizi sıkıntıya sokabilir.
İlişkilerinizde ayaklarınız sağlam yere basıyor. Sevdiğinizle romantizmin doruklarında keyifli bir birlikteliğe imza atacaksınız. Duygularınız birbirine karşı karşılıklıysa bu aşk sonsuza kadar bitmez gibi görünüyor. Genel olarak aşk hayatınızda bolluk ve bereket dolu bir dönem içinde olacaksınız. Özellikle yakın zamanda evlilik kararları alabilirsiniz.
Kısaca aşk dolu bir zaman içinde olacaksınız. Evli olanların mutluluğu harmanlanacak, yalnız olanlar ise eskiden beri tanıdığınız olan bir kişiyle olan arkadaşlık ilişkiniz duygusal ilişkiye dönüşecektir. Mesleğinizde başladığınız işi en zor şartlarda olsa büyük bir sabırla bitiriyorsunuz. İşinizde sakin ve sükûnet içinde olmanıza rağmen, damarınıza basıldığı zaman şiddetli reaksiyonlar veriyorsunuz. Böyle olunca da çevrenizdeki kişiler o anda sizden uzaklaşıyorlar. 
Bu aralar konsantrasyon zorluğunu çekiyorsunuz. Pek çok şeyi bir anda yapmak istiyorsunuz ama çabuk her şeyden sıkılıyorsunuz. Hem işinizde hem de özel yaşantınızda problemler yaşıyorsunuz. Sevdiğiniz kişinden her şeyi istiyorsunuz ama aynı karşılığı nedense vermek istemiyorsunuz.   Bir anda sevip bir anda da her şeyden vazgeçebiliyorsunuz. İstikrarlı bir çizgi tutturmanız gerekiyor.  Aşk hayatınızda bu dönemde sürekli çekip gitme halindesiniz.
Yeni projelere başlamak ve zor işlerini tamamlamak için çok iyi bir zaman. Özgüveniniz ve olumlu tutumunuz, başarılı olmanıza yardımcı olabilecek insanlar üzerinde iyi bir izlenim bırakacak. Sevdiğinizle aranızdaki bağ mütevazı şekilde devam ediyor. Siz kolay kolay birine bağlanmaktan hoşlanmıyorsunuz. Karşı tarafa karşı yakınlaşmanız zor oluyor ve hayli bir zaman alıyor. Kafanıza ve kalbinize uygun birisi bulduğunuzda da ondan kolay kolay vazgeçmiyorsunuz.
Sevdiğinizle ilişkinizi doyasıya ve keyifle yaşıyorsunuz. Birbirinize yaklaşımlarınız mantık çerçevesi içinde. Bazen utangaç hallerinizle karşı tarafın çok hoşuna gidiyor. Sevdiğinize karşı açık ve net oluşunuz her zaman sizi güvenilir yapıyor. Bu da ilişkinizi mutlu bir birliktelik yaşamanıza neden oluyor. İşinizde hareketlisiniz ve kolayca her şeye adapte olabiliyorsunuz. İnsan ilişkilerindeki başarınız sizi arabulucu rolü üstlenmenize neden oluyor.
Ummadığınız birinden bir ilanı aşk durumu olacak ve bu durum sizi çok şaşırtacak. Hayatınızda kimse yok ise gerçekten ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişki potansiyeli oldukça yüksek gözüküyor. Ama evli iseniz eğer, eşinizde size beklenmedik bir hoş bir sürpriz yapabilir. Partnerinizle birlikte yapabileceğiniz bir hobiye yönelebilirsiniz. Bir istekle ve hevesle başladığınız işleri nedense bir türlü bitiremiyorsunuz. İşinizde başarılı olabilmeniz için size verilen görevleri yerine getirmelisiniz.

Bu zamana kadar liderlik tutkunuz nedense yoğun değil. Kendi yağınızla kavruluyorsunuz. Ne sütlüye ne etliye karışıyorsunuz. Hassas ve kırılgan bir yapıya sahip olduğunuz için işinizde kendinizi göstermekte zorlanıyorsunuz. Ve şefleriniz de bu durumdan şikayetçi. Eşinizle birbirinize bol bol aşk için vaktiniz olacak. Özel hayatınızda denge ve huzur rüzgarları esecek.  Fiziksel olarak kendinizde değişikliğe gideceksiniz. Saçınızın biçimini ya da rengini değiştirmek için ideal bir zaman.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

9-13 Nisan Haftalık Burç Yorumları