50fifty Bu Hafta Karnaval Kadar Renkli...

Dream Türk’te yayınlanan ve sunuculuğunu Zeynep Bozkaya’nın ,yapımcılığını Suat Yanç’ın, üstlendiği “50 Fifty” bu hafta özel konularıyla müzik ve magazin dünyasını evlerinize getirmeye devam ediyor.

Ekranların ödüle doymayan müzik magazin programı 50fifty bu hafta karnaval kadar renkli..Sertab Erener, Kıbrıs’ta 7 yıldızlı otel açılışında sahneye çıktı ve rap yaptı. Kubat kendisini neden “Balmumu heykel” ilan etti? Pınar Eliçe, Kıbrıs’ta sezonu açtı, bikinili görüntüleriyle havuz keyfi yapıp çarpıcı açıklamalar yaptı.Yıldızlar geçidi! Ünlü güzellerin şıklık yarışına girdiği gecede neler yaşandı?Yargı’nın komiser Eren’i Uğur Arslan final yapan diziyle ilgili neler söyledi? Melek Mosso’dan Bayhan’a, Ayta Sözeri’den Aşkın Nur Yengi’ye renkli İzmir gecelerinden yaz konserleri. Müzik dünyasından Yeni klipler, ödül törenleri, güzellik yarışmaları, galalar ve daha neler neler..

50fifty'nin stüdyo konukları genç neslin sevilen isimleri Alp Güvenir ve İbrahim Başaran ile çok özel. Hepsi ve daha fazlası Zeynep Bozkaya’nın sunumuyla 6 Haziran Perşembe 20.00'de tekrarları ise Cumartesi 16.00 ve Pazar 13.00’te Dream Türk Tv ekranında..

dreamtürk   zeynepbozkaya   50fifty