25 Haziran - 1 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

Bu aralar işinizde işler sizi bunaltıyor ve zorluyor olabilir. Bu yoğun trafikten biraz kendinizi sıyırmalısınız. Hem kendi yaralarınızı sarmak hem de içinizde atamadığınız duygularla baş edebilmek için küçük bir tatil yapmalısınız.  Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızdan önemli haberler alacaksınız. Ve haberler sizi inanılmaz mutlu edecektir. Sevdiğinizle duygusal anlamda sıcak ilişkiler içinde olmak isteyeceksiniz. Eğer karşı tarafa karşı bir hissiyatınız varsa, seviyorsanız bunu söylemekten asla çekinmeyin.
İş yerinde yeni bir proje aşamasındasınız.  Ve kariyer olarak ilerleme konusunda size destek verecek kişiler karşınıza çıkabilecek.  Arkadaşlarınızla aranız çok iyi ve güzel fikirlere imza atıyorsunuz.  İlişkinizde dikkat etmeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz. İlişkinizde hep farklılık arıyorsunuz, olmadığı zamanda isyankar bir tavır içinde oluyorsunuz. Bu durumda sizin canınızı sıkıyor.  Kısa bir süre de olsa yalnız kalmalı ve yapacaklarınızın listesini sakin bir kafayla halletmelisiniz.
Biraz içinize çekilmek ve zaman zaman kendinizle baş başa kalmak isteyeceksiniz. İlişkiniz yönünde yeni bir yol haritası çizeceksiniz.  Bununla ilgili ani ve hızlı bir takım karar alacaksınız. Ama karşı tarafa duygularınız o kadar yüksek ki ilişkiyi nasıl bitirebilirim diye de düşünebilirsiniz. Bu ikilemler arasında sakin kararlar vermenizde gerecek. Maddi olarak şansınızın artacağı yeni teklifler alacaksınız. Kendinizi güçlü hissedeceğiniz güzel günler yakında.
 İkili ilişkinizde kıskançlık ve sahiplenme duygusunu abartıyorsunuz. Bu tarz duyguların sizi kontrolden çıkartmasına izin vermeyin. Eğer karşı taraf kendisini doğru ifade ederse niye hala üstüne gidiyorsunuz. Birlikteliğinizi sağlamlaştırma yerine yıkıcı oluyorsunuz. Sonrasında terkedilme durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İş yerinde iş arkadaşlarınız içinde asla düşman edinmeyin. İlişkilerinizi doğru yönelerek ve akıllı hamleler yaparak başarılı olabilirsiniz.
Ailenizden maddi olarak destek göreceksiniz. Özellikle para konusunda size yardımları olacak. Hem akıl verecekler hem de yeni bir iş olanağının kapısını açacaklar. Ama aceleyle karar vermemelisiniz. İyi tartmalı iyi düşünmelisiniz. Aşkta her ne kadar yaralı olsanız da artık ayağa kalkma zamanı. Aşkta duygusal anlamda ne istediğinizi bilecek ve ona göre davranma yolunu seçeceksiniz. Karşınızdaki kişiden de fazlaca bir beklenti içinde olmadan hareket ederseniz  mutlu olacaksınız.
Bu zamanda aşk ve iş konusunda iyi başlangıçlar yapabilirsiniz. Çalışma hayatınızda çekişme tartışma gibi konulardan uzak durun. Eğer işte kendinizi doğru ifade ederseniz müdürleriniz tarafından takdir görebilirsiniz. Özveri ile çalışıp azminizle ilerlediğiniz takdirde başarı ve mutluluk sizin için kaçınılmaz olacaktır. Sevdiğinizin ve sevildiğinizi hissedeceğiniz güzel devrede olacaksınız. İlişkiniz adına daha net davranacak ve karşınızdan da bir o kadar size karşı dürüst etkiler alacaksınız.
 Artık yeni ve özel başlangıçlar yapmak isteyeceksiniz. Size harika kapıların anahtarları açılacak. Aşk hayatınızda ise hiç beklemediğiniz bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz fakat umudunuzu kestiğiniz bir konuda çok sevindirici haberler duyabilirsiniz. İlişkiler açısından da oldukça güzel ve heyecanlı gelişmelere şahitlik edebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar veya yepyeni bir heyecan hayatınıza dâhil olabilir.
Çalışma hayatınızda önemli birtakım sorumluluklar üstleneceksiniz.  Zira sizin istedikten sonra yapamayacağınız hiçbir şey yoktur. Bu konuda kararlı davrandığınız sürece işinizde yükselebilir veya terfi ile ilgili bir haber alabilirsiniz. Biraz cesaretli olmalısınız. Sağlığınız ile ilgili beslenme şeklinizde bir değişikliğe gitmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde gizli bir hayranınızın olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu durum yeni gelişmelere ve sürprizlere açık güzel başlangıçların yeni adı olabilir. 

Bahar coşkusuyla size aşkın kapıları aralanacak. Hatta bu aşk size iş yerinde olabilecek gibi. Size karşı duygusal, romantik yaklaşımları söz konusu olacak.  Siz başlangıçta karşı tarafın duygularından emin olmayabilirsiniz. Karar vermek için acele davranın derim. Çünkü bu ilişki uzun ömürlü olacaktır. Parasal konularda bazı stresli veya endişeli durumlarınız olabilir. Harcamalara genel olarak dikkat etmelisiniz.

Evliliğinizde yanlış anlamalar, yanlış anlaşılmalar yüzünden ilişkiniz zarar görebilir. İlişkinizdeki sorunları gözden geçirmek için şu an uygun bir zaman. Güven duygunuzda ciddi zedelenmeler  olabilir aranızda. Fakat aşırı eleştirel ve yargılayıcı olmamaya özen göstermelisiniz. Ev alma, ev satma, ev değiştirme gibi konularda hareketli dönem olacak sizin için. Evinizde dekor değişikliği veya farklı bir yere taşınma fikri aniden gündeminizde olacaktır.
 İkili ilişkilerinizde size türlü fırsatlar ve olanaklar sağlanacak. Bekar olanlar evlilik hazırlığına başlamalısınız. Eğer yalnız iseniz, uzun soluklu bir ilişkiye kendinizi hazırlayın. Kendiniz için bir harcama yapmak istiyorsunuz ve bunun için küçük bir bütçe ayırmak istiyorsunuz.   Harcamalarınızda artış gözüküyor. Günlük rutinlerinizde kısıtlamalar olabilir. Arkadaş çevrenizde dargın olduğunuz kişi ile geri dönüşüm yaşayacaksınız. Kendisiyle oturup ne için kırıldığınızı dile getireceksiniz.
İlişkiniz şu anda bir kısır döngü içinde. İlişkinizde hayal kırıklıkları, beklentilerin karşılanmaması gibi sorunlarla karşı karşıyasınız. sevdiğinizle minik konuları bazen gereksiz yere uzatıp büyük gerginliklerine dönüştürmeyin. Çözüm yolları bularak en kısa zamanda gerçeklerle yüzleşmekten korkmamalısınız. Genel iş ortamınız veya birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınız ile ilgili konularda dikkatli olmalısınız. Kariyenizle ilgili yeni konum ve mevki gündeminizde yer alacak.  

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

25 Haziran - 1Temmuz Haftalık Burç Yorumları