16 - 20 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Çok güzel iş teklifleri alacaksınız. Bu dönemde kararlı olursanız uzun zamandır beklediğiniz ve istediğiniz işi seçebileceksiniz. Öncü niteliğinizden dolayı bir liderlik özelliği taşıyorsunuz. Sezgilerinizi iyi kullanarak başarı elde etmenizde hiçbir engel olmayacak. İkili ilişkilerinizde daha rahat dengeyi kurabilecek ve sevgilinize destek olabileceksiniz.  Onunla romantik tutkulu zamanlar size çok iyi gelecek. İlişkiyi daha da kuvvetlendirecek.  Yalnız iseniz, ahenkli ve renkli bir ilişki sizi bekliyor, bazılarınız ise evlilik yolunda adımlar atacaksınız.
Ortağınızla kazanç sağlayacak yeni teklifler alabilirsiniz. Bu dönem ortaklıklar ve işbirlikleri için kazanç ve zevk alacağınız bir süreç olacaktır. İş ilişkilerinizde olası sorunların üstesinden daha rahat bir şekilde gelebileceksiniz, küslükleri ve anlaşmazlıkları ortadan kaldırabileceksiniz. Eşinizle ilişkiniz üzerinde bir yapılanmaya gideceksiniz. Tamam mı, devam mı gibi sorunların yanıtlarını bulmaya çalışacaksınız. İlişkisi olmayanlar aşk konusunda şanslı etkiler altına girecek. Flörtler ve tanışmalar, sizleri bekliyor olacak.

Yeni bir birlikteliğine adım attığınız bu zamanda kendinizi daha yaratıcı daha renkli hissediyorsunuz.  Her ne kadar evliliğe hazır değilim deseniz de artık bu ilişki ile kendinizi evlilik hazırlıkları yaparken bulacaksınız. Evliler ise bu aralar biraz duraksama yaşayabilirsiniz. Evlilik hayatınızı biraz rutinlikten çıkarıp canlandırmak için yeni adımlar atmalısınız. Uyku düzeninize dikkat etmelisiniz ve bunu belli bir düzene oturtmalısınız.

Artık kendinize zaman ayırmanın vakti geldi. Sizinde kendinizi enerjik ve zinde olmak istiyorsanız spora başlayabilirsiniz. Fazla kilolarınızdan kurtularak daha estetik bir duruma kavuşabilirsiniz. Aile kurmak istiyorsunuz ama bir türlü bu düşüncenizi harekete geçiremiyorsunuz. Doğru insanı bulduğunuzdan emin olmak istiyorsunuz. Artık keşkeleri bir rafa kaldırmalısınız. Aşk hayatınızda tam bir dönüm noktasındasınız.
Gittiğiniz yemeklerde tuzlu ve tatlıları fazla kaçırmaya başladınız. Diyete başlamalı ve bunu bir doktor kontrolünde yapmalısınız. Şu sıralar nedense ilişkinizi sorgulamadasınız. Hatalar arıyorsunuz ve sık sık eleştiri oklarını sevdiğinize yöneltiyorsunuz.  Sevdiğinize karşı bir aldanma, kafa karışıklığı ve ne istediğiniz bilememe gibi haller içindesiniz. Buhram hallerinden bir an önce sıyrılmalısınız. Adaletli yapınız ile işinizde sevilen kişiliksiniz. İş yaşamında da tartışmalardan, çekişmelerden mümkün olduğunca uzak kalmaya tercih ediyorsunuz.
Bazı durumlarda karar vermekte çok zorluk çekiyorsunuz.  Bazen de aldığınız kararları muhakkak uygulamaya koyuyorsunuz ve başarılı oluyorsunuz. İş arkadaşlarınızı stratejik planlar yaparak manipüle ediyorsunuz. Bu tavırlar sizi kötü durumda etkiliyor. Arkadaş çevreniz de sizi fazlasıyla eleştiriyor.  Sevdiğinizle söz, nişan veya evlilik ile ilgili hazırlıklar başlayabilir. Bu sürecin tadını çıkarabilirsiniz. Kendinizi bol bol şımartın. Yaşamdan keyif alabileceğiniz çok güzel koşullar olacaktır bu dönemde.
Yeni birileri ile tanışma içinde olacaksınız. Yeni tanışacağınız kimseler oldukça zeki, zekasıyla sizi etkileyebilecekler. Kendinizi daha çekici kılmak için fiziksel görüntünüzde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Son zamanlarda iş yerinde aldığınız üst üste başarısızlık sizi yıldırmış… Ama üzülmeyin. Güneş yeniden doğacak ve siz eski günlerdeki gibi canlanacaksınız. Başarı kapınızda. Alacağınız güzel haberler sizi mutlu edecektir. Maaşınız biraz düşük olsa da göstermiş olduğunuz performansla üst noktalara varacaksınız.
Ev masraflarınız bu zamanda biraz sizi ekonomik sıkıntıya sokacak. Bunun için borçlanabilirsiniz. Bu da sizi ek işlere yöneltecek. Ailece aldığınız kararları uygularken dost ve ahbaplarınızın desteğine de ihtiyaç duyabilirsiniz. Aşk konusunda biraz rahatsızlık ve huzursuzluk hissedebileceğiniz bir dönem içinde olacaksınız. Cesur kararlar alarak, geçmişte yapmış olduğunuz hataları tekrarlamadan ilerleniz de fayda var. Eğer aldığınız derslerle yol katledemezseniz sizi yine zor şartlar bekleyebilir.
Kilo sorununuzla ilgili belirli bir diyet programı uygulamalısınız. Yemeğe düşkünlüğünüz nedeniyle maalesef perhiz yapmayı ihmal ediyorsunuz. Sağlığınıza gereken önemi göstermelisiniz. Kendinizden emin ve bakımlı olmanız, gittiğiniz iş gezilerinde ve toplantılarda hep göz önünde olacaksınız. Hızlı bir iletişim trafiği içinde olacaksınız. Ortaklık konularında zorluklar yaşayabilirsiniz. Kısa sürede içinizde hissettiğiniz veya dilediğiniz bir şey gerçeğe dönüşebilir.
Genel olarak evde olmaktan keyif alıyorsunuz. Misafirler ağırlamaktan çok hoşlanıyorsunuz.  Ama bu durum sevdiğiniz kişiyi maalesef memnun etmiyor.  Eşiniz hem ruhsal hem de manevi olarak çok etkiliyor. Sizinle hayatını eğlenceye ve keyfe vakit ayırmak istiyor. Hayattan çok daha fazla keyif alabileceğiniz zamanlara hazır olmaya çalışın! Çocuk sahibi olmayı düşünenler, işleriniz biraz uzayabilir. Hamile kalma riski düşük olacağı gibi, beklenmeyen, istenmeyen gebelik durumları ile de karşı karşıya kalabilirsiniz.
Aşk ile ilgili gelişmeleriniz biraz yavaşlayacak. Sakinlik ve durağanlık döneminde olacaksınız. Eskisi gibi ilişkilerden pek zevk almayacaksınız. Ama merak etmeyin bu geçici bir süreç.  Maddi olarak biraz zorluk çekebilirsiniz. Bu da sizi kesinlikle kötüye sürüklememeli. İlerleyen aylar sizin için daha kolay geçecektir.  Son dönemlerde işinizde büyük bir sorumluluk yüklenmiş durumdasınız. Sizi çok zorlamış olsa da kariyerinizi yeniden inşa etmiş oluyorsunuz. Yakın zamanda işinizde çok güzel gelişmeler olacak.

“Havada aşk kokusu”  tam size uygun bu sıralar. Özellikle yalnız olanlar, uzun soluklu bir aşk ilişkisine hazır olsunlar. Hayatınızın aşkı ile karşılaşabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak için bundan daha iyi bir fırsat olamaz. Parasal konularda aile büyüklerinden yardım alacaksınız. Borcunuz varsa bunu daha rahat ödeyeceksiniz. İş yerinizde oldukça güvenilirsiniz, eğer çalışmıyorsanız yeni iş olanaklarına açık olmaya çalışın. Her an karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

16 - 20 Nisan Haftalık Burç Yorumları   Astroloji