12-16 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Harcama ve alışverişlerinizde biraz daha dikkatli olursanız sizin için daha iyi olacak. Size maddi anlamda destek olabilecek kişilerle bir araya geleceksiniz. Bu anlamda güçlü kişilerin desteğini alacaksınız. Bugün uzak yerden biri haber alacaksınız. Ve sizin yüzünüzü gülümsetecek.  Sevdiğinize karşı duygusal birikiminiz öfke ve kızgınlığa dönüşebilir. Biraz daha sakin ve duyarlı olmaya özen gösterin. Sonradan pişman olacağınız olaylara sebep olmayın.

 Ailenize biraz daha vakit ayırmalısınız. Maddi ve manevi olarak onları aramalı ve ilgilenmelinisiniz. Yeni bir sayfa açmanın tam zamanı. Sizi rahatsız eden pürüzlerden kurtulabilirsiniz.  Girişimlerde bulunarak iş konusunda kendinizi göstererek daha iyi yerlere gelebilirsiniz. Sevgilinizin de sizin gibi aklı başında davranması gerektiğini düşünüyorsunuz. Ama unutma ki herkesin farklı tarzları olabileceğini ve yansıtabileceğini bilmelisin.
Sempatik yönlerinizle çevrenizde ummadığınız kadar dikkat çekiyorsunuz. Neşeli, keyifli olmanız bazı kişilerin canını sıkabilir. Ama siz bunlara aldırış etmeyin. Bu aralar aile içinde yüzleşmeler olacak. Ve bu sizi biraz da olsa rahatlatacak. İkili ilişkilerde kalbinizin sesini dinleyin. Biraz cesur olursanız gelecekle ilgili adımlarınızı daha rahat atacaksınız. Siz istediğiniz sürece yapamayacağınız hiçbiri şey yok.

Hayatın hızı ve yoğunluğu hiç bitmek bilmiyor. Ve siz bu manada biraz özgür olabilmek ve kendinizi gösterebileceğiniz bir alana yönelmekten yanasınız. Bu istekler konusunda şu aralar bekleme modu girdiniz. Ama nereye kadar. Eğer siz gerçekten kendinizden eminseniz, ideallerinizin peşinden gitmeye hevesli ve kararlıysanız sizi kim tutabilir. Her şeyin bir mucizevi şekilde düzeleceğine inanıyorsunuz. Bu konuda aileniz size destek verecek.

Ev hayatı sizin biraz elinizi kolunuzu bağlıyor. Bununla beraber etrafınızdaki herkese karşı duyarlı, anlayışlı olacağınız bir dönemdesiniz. Aşk artık sizden yana olacak. Kalbinizi hızlandıran ve sizi heyecanladıran aşkı bulacaksınız. Yeni arkadaşlar ve yeni  çevrelerle tanışmanızı ve kaynaşmanız olacak. Kısaca yeni başlangıçlar söz konusu. Hesabınızı ve bütçenizi gözardı etmemelisiniz.

Ev içi ve ailevi konular üzerinde biraz söz sahibi olacaksınız. Sorunların üstünü kapatmayacağız, huzursuzluklara neden olan problemleri çözümlemeden yana olacaksınız. Karşınıza çıkacak bir teklif geldiğinde üzerinde biraz düşünün. Acele karar vermeyin. Aşk hayatınız ilgili durumlarda hoş sürprizler yapabilirsiniz. Birlikte zevkli, uyumlu ve keyifli  anların tadını çıkarabilecek güzellikler size iyi gelecek.
Sağlınız, dış görünüşünüz ve kişisel tüm kararlarınızı bir daha gözden geçirmenizde fayda var. Kendinizi biraz duraksamış, bitkin, kararsız hissediyor olabilirsiniz. Bu haller size olumsuz gelmesin. Bilakis doğur karar vermek ve seçimde bulunmak için gayet iyi fırsat. Sevgiliniz aşk oyunlarında tam bir usta. Sevdiğini göstermekten size aşkını sergilemekten hiç çekinmez. Siz de onunla birlikte aşkın rüzgarına kapılıp tadını çıkarın.

Parasal konular önemli, hesabınızı kitabınızı iyi bilmeniz gerekiyor. Mali konularda olumsuz bir gidişatınız varsa, işinizden gelen gelir yetersizse dikkatli davranmalısınız.  Sevdiğinizden anlaşmazlık nedeniyle ayrı iseniz bugünlerde sizin için güzel şeyler olacak. Sevgilinizin sıcak ve kibar davranışları sizi yeniden heyecanladıracak ve büyüleyecek. Ve sizde ilişkinizi tekrar gözden geçirerek bir kez daha şans vereceksiniz.

Hayatınızın her alanında müjdeleyici gelişmeler olacak. Geçtiğiniz dönemlerde üzerinizde bulunan stresi atmış gözüküyorsunuz. Hedeflerinize odaklanırsanız başarıya ulaşmak daha kolay olacak sizin için.  İş hayatınızda büyümeye yönelebilirsiniz. Elinizdeki fırsatları iyi değerlendirirseniz çıtayı yükseltmiş olursunuz. Bu sizi heyecanlı, istekli ve tutkulu yapacak. Ama çevrenizdeki kişilere de dikkat edin. Yakın gibi gözüken kişiler size içten içe kıskanıyor. 

Aşk hayatınızda içinizi ısıtacak ve kaybettiğiniz heyecanı yeniden bulmanızı sağlayacak gelişmeler olacak. Uzun süredir üzerinizde olan olumsuzluklardan sıyrılacaksınız. Çok fazla zorluk ve sıkıntı çektiğiniz için kendinize küsmüştünüz. Şanssızlıklar sizden uzak olacak ve beklediğiniz fırsatları karşınızda bulacaksınız. Birlikte olduğunuz kişiye karşı hisleriniz yoksa eğer hem kendinizi hem de karşı tarafı çok fazla yormayın.

Sevdiğinizle birlikte açılan yaraları saracaksınız. Birbirinize sıkı sıkıya bağlanacaksınız. Aileniz sizin birlikteliğinizi onaylamıyor olsa da siz mutluluğunuzdan vazgeçmemelisiniz. İnsanların söylediklerini umursamayacak, aşkınıza sahip çıkmalısınız. Soğuk algınlığına çok kolay yakalanıyorsunuz. Vitamin desteği almalısınız. Düzenli beslenmeli, zamanında uyumalı ve spor yapmaya vakit ayırmalısınız.

Ortağınızla kurmuş olduğunuz  yeni iş sizi fazlasıyla yıprattı. Finansal açıdan rahatlama yaşanacak ancak bunun birden olması pek olası durmuyor. Kendinize yeni bir yol haritası çizebilirsiniz, ancak kararınıza mutlak suretle uymanız gerekiyor. Kolay aşık olamıyor ama kolaylıkla kendinizi kaptırabiliyorsunuz. Karşınızdaki kişi sizin yaklaşımlarınızın dozajından dolayı sevdiğinizi ve hatta aşık olduğunuzu düşünebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

12-16 Şubat Haftalık Burç Yorumları   Boğa   İkizler   Yengeç   Akrep   Balık   Kova   Aslan   Başak   Yay