10 - 16 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Çalışma hayatınızda uzun zamandır emek verdiğiniz konularda önemli bir başarı durumu gözüküyor. İşinizi uluslararası düzeye taşıyabilirsiniz. Özel ilişkilerde ise eskiden yaşamış olduğunuz ilişkiler tekrar yakanızı bırakmayacak gibi gözüküyor. Sizin cömert ve fazla iyi halleriniz partreniz tarafından hep suistimal ediliyor. Artık üzülmemek için bu yönünüzü törpülemelisiniz. Hafta sonu itibariyle ruhunuzu rahatlatacak kısa seyahat programları düzenleyebilirsiniz.

:  Sevdiğiniz ile aranızda olan mesafe sizi ilişkiden yavaş yavaş soğutabiliyor. Duygularınız derin, sevildiğinizi bilmek, paylaşmak, anlaşılmak ve güvenmek arzunuzun yoğun olmasını istiyorsunuz.   Yani kısaca aşkı gönlünüzde hissetmek istiyorsunuz.  Bu konuda ya mücadele etmelisiniz ya da duygularınızı tartıp ona göre yol haritası çizmelisiniz. İş ortamında bazı kişilerle anlaşmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Gereksiz işler, zorunluluklar canınızı sıkabilir. Kendinize güvenin ve işinize sarılın.

Söz gelimi iş yerinizde bir değişim olabilir. Yeni gelen birisi size rakip olmaya çalışabilir. Bu ikili mücadele vermeniz ve sabırla çalışmanız gerekebilir. Kaldı ki, bunu başarabilecek güçtesiniz. Sevdiğinize kör kütük aşıksınız. Ve nedense karşı tarafın kötü yönlerini ve hatalarını nedense görmek istemiyorsunuz. Sonradan terk edildiğiniz zaman inciniyorsunuz. İçinizdeki kalp kırıklığına rağmen yolunuza devam ediyorsunuz. Bu da sizin için artı bir meziyet.

Yeni girdiğiniz işte kendinizi kabul ettirmek, sıkı çalışmak ve bulunduğunuz alanda güçlü olmak için var gücünüzle çalışacaksınız. Yeni dostluklar, paylaşımlar, olumlu değişimler moralimizi yükseltecektir. Size destek veren insanlarla karşılaşırsınız. Çevrenizdekiler sizdeki bu değişimi kolayca fark ederler. Ancak bu geçiş sürecinde sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Bu arada sevgiliniz size evlilik teklifi edebilir. Ve bu dönem yapılan evlilikler uzun ömürlü oluyor.
Hem ilişkiniz hem de işinizde kendinizi olumlu bir şekilde yönlendireceğiniz bir zaman dilimi içinde olacaksınız. Özünüzde bulunan sabır ve kararlılığınız ile hoşunuza gidecek yenilikler olacak. Siz zaten ne yaptığını bilen birisisiniz. Sizden mesafe olarak uzakta olan biri ile uzun soluklu bir ilişkiye gireceksiniz. Ama bu uzaklık gözünüzü korkutmasın. Kendinize ve karşınızdakine bir şans tanıyın. Ve içinizde hissettiğiniz o heyecanı yaşamalısınız.

Eşinizle bu dönemde parasal konular yüzünden gerilebilirsiniz. Dikkatli olmakta fayda var. Maddi konularda büyük harcamalar yapmak içinde pek uygun bir süreç değil, eşinizi boşu boşuna üzmemeye özen gösterin.  İş yerinde agresif davranmayın. Evet biraz sabırsız ve aceleci kararlar alabiliyorsunuz ve bu da yanlış işlere sebep oluyor. Plan ve projelerinizi akıllıca ele alınız. Detayları es geçmeyin. İşleriniz açılacak önünüze yeni fırsatlar çıkacak. Uzun zamandır arzu ettiğiniz bir şey gerçekleşecek.

İlişkinizde uzun süredir bazı gerçekleri görmezden geliyordunuz. Çevrenizde sizi seven insanlar sizi çok uyarmasına rağmen siz direniyordunuz. Bu sıralar özel hayatınızda hayal kırıklığı yaşıyorsunuz. Artık onun yokluğuna da alışmalısınız. İhtiyaç duyduğunuz arkadaş desteğini de almalısınız.  Yaz mevsimi olması nedeniyle birçok iş teklifleri alacaksınız. Bu tekliflere hemen cevap vermek yerine düşünerek hareket etmelisiniz. Bu da sizin başarılı bir geleceğiniz olabilir anlamına gelmektedir.
Hayatınız ile ilgili önemli kararlar vereceksiniz. Uzun süredir düşündüğünüz ama bir türlü fırsat bulup uygulayamadığınız kariyerinle ilgili hayallerinizi en kısa zamanda yapacaksınız. Yazın coşkusu ile ilişkinde romantizm rüzgarlar esecek. Sevdiğiniz kişi ile ilişkide eğleniyorsunuz. Onunla birlikte iken gerçek mutluluğu yakaladığınıza inanıyorsunuz. Aşkı en güzel şekilde yaşamayı biliyorsunuz. Tek zor yanı ise gerçekten sabırsız olmanızdır.
Çevrenizdeki kişileri kırabilecek fevri hareketlerden kaçınmalısınız. Bunu yaparken de iki kez düşünmelisiniz. Sonradan pişman olmamak için gereğinden daha fazla özenli olmalısınız. Detaycı halleriniz iş yerindeki arkadaşlarınızı yoruyorsunuz. Eşinizle güzel bir beraberliğiniz devam ediyor. Karşınızdaki insanın duygularına ve düşüncelerine değer veriyorsunuz. İlişkide dengeyi çok iyi koruyorsunuz. . Hem bir arkadaş hem de iyi bir sevgilisinizdir.
İş yerinde başarılara imza atmak istiyorsanız aşk hayatınıza biraz ara vermeniz gerekiyor. Hayatınızı şu anda sadece işe yoğunlaştırmalısınız. Ekip çalışmalarında liderlik yapabileceğiniz projelerinizi, hayallerinizi gerçekleşebileceği güzel bir yaz olacak sizin için. Sizin için her şey zamanla yoluna girecek. Tabii küçük aksilikler de olmayacak değil. Ama fazla büyütmemelisiniz. Sakin ve aklı başında ilerlemekte yarar var,  Yaşamınızda yeni bir sayfa açma zamanı.

İş ortamında ikili ilişkilere dikkat etmelisiniz. Bazen sinirli tepkilerde bulunmanız sizi zora sokabilir. Olumsuz tepkiler alsanız bile, tartışmalara dahil olmamalı ve kontrollü davranmalısınız. Duygusal tepkiler vermeyin ve kendi bildiğiniz şekilde ilerlemeye devam etmelisiniz. Aşkla ilgili yapmış olduğunuz hatalar, kendinizi boş yere harap ettiğiniz zamanlar sizi daha da güçlendirmiş gözüküyor. Sevgilinizin ya da eşinizin davranış biçimlerinin altında yatan gerçek manayı da anlamalısınız.

Gerek özel ilişkinizde gerek ise ofis ortamında söyleyeceğiniz sözler bu hafta için gerçekten büyük önem taşımakta. Yapıcı ve uzlaşmacı olduğunuz takdirde her şey daha iyi olacak. Arkadaşlık ilişkilerinizde önemli hareketlenmeler olacak. Çünkü en yakın arkadaşınız sandığınız kişilerin farklı bir muamelesi görmek sizi arkadaş çevreniz konusunda belli bir çizgiyi çizmenin gerektiğini gösterecek. Kendi içinize çekilip bazı duygusal çözümlemeler yapmak isteyeceğiniz zamanlar yaşayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Haftalık Burç Yorumları   10 - 16 Eylül Haftalık Burç Yorumları