07-13 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Parasal anlamda bu sıralar sizin için düşündüğünüz kadar parlak olmayabilir. Bu aylarda, maddi konularda beklenenden çok daha fazla harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum sizde ister istemez bir baskı oluşmasına neden olabilir. Sevdiğinizi kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Sevgilinize karşı nedense bir koruma kalkanı oluşturmuşsunuz. Birlikte olduğunuz kişiye karşı tutkunun artacağını, onu zaman zaman kıskandığını göreceksiniz. Bu durum sevdiğinizi çok sıkıyor ve boğuyorsunuz.

Sürekli iş iş sizi de bunaltı. Ufak bir kaçamak ve nefes almanız size iyi gelecek. Eşinizle birlikte yapacağınız tatil yüzünüzü güldürecek. Bu küçük tatilden sonra bir takım kararlar almak zorunda hissedeceksiniz.  Yeni başlangıçlar yeni deneyimlere hazırsınız artık. Şimdi hedeflerinize doğru tüm donanımınız ve yüksek enerjinizle ilerleyeceksiniz. Hayatınızın en keyifli döneminin heyecanı tüm ruhunuzu sarsacak. Yaşamınızda ektiğinizi biçeceğiniz bir dönemdesiniz.

İş yerinde sürekli tartışmalara girmeyin ama kararlı tutumunuzu da sergilemekten geri adım atmamalısınız. Biraz daha sakin ve duyarlı olmalısınız. Bu sıralar önemli kararlar almamanız gereken bir dönem içinde olacaksınız. Maddi konularda biraz daha dikkatli davranmalısınız. Özel yaşamınızda da gerginlikler söz konusu olabilir. Aşkın heyecanı sizin bedeninizi saracak. Uzun süredir devam eden bir arkadaşlığınız özel bir ilişkiye dönüşebilir. Sizi anlayan mutluluğunuzla mutlu olan özel kişi ile aşka bakış açınız köklü bir değişiklik kazanabilecek.


Kendinizi yeniden keşfettiğiniz yeniden kendinizi bulacağınız keyifli bir günde olacaksınız. Hem iş hem de özel yaşamınızda huzuru yakalayacaksınız.  Uzun zamandır beklediğiniz teklifi alacaksınız. Ve hayalini kurduğunuz proje ile şeflerinizden aldığınız destekle faaliyete geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz sizi öyle çok seviyor ki, sizde bu durumdan çok mutlusunuz. İlişkiniz sizin yeniden canlanmanıza ve sizi heyecandan heyecana sürüklüyor. Gelişmelerin bu yönde olması aslında uzun süredir istediğiniz bir durumdu.

Çevrenizdekilerin etkisinde kalmadan kendinize yüreğinize güvenin ve cesur davranmaya çalışınız. İşinizde müdürünüzden hayallerinizi gerçekleştirme imkanı bulabileceğiniz önemli fırsatlarla karşılaşacaksınız. Önemli anlaşmaların altına imzalarınız atılmaya başlanacak ve maddi olarak mükafatlandırılacaksınız. Özel hayatınızda canınızı yakan ve sizde derin izler bırakan kişilerin yaşadıkları olaylara pişmanlıklarına şahit olacaksınız.

Bugün iş yerinde gergin etkiler devam etmekte. Size biraz sabır diyeceğim. Yıkıcı olmamaya özen göstermelisiniz. Agresif tavırlardan uzak durmalısınız. İkili ilişkinizde hep ilk sözü söyleyen nedense siz oluyorsunuz. Biraz dinleyin. Maddi konularda beklemediğiniz kazançlar söz konusu. Daha önce yapılan bir teklif size daha iyi koşullarda yine karşınıza çıkacak. İyi değerlendirin ve kararsız kaldığınız nokta da aile büyüklerinizin görüşlerine başvurmalısınız.

Bu dönemde mesleki olarak sık sık değişiklik, hareketli anlar geçireceksiniz. Kendinizi ve kariyerinizde göstermeniz ve parlamanız için elinize fırsatlarla dolu günler olacak. Ortaya koyacağınız çaba takdir göreceksiniz. Ve siz bundan sonraki geleceğinizi şekillendirecek önemli kararlar vereceksiniz. Yeni insanlarla kuracağınız iş bağlantıları, kurulacak ortaklıklar tüm zamanınızı alacak. Yoğun tempoda çalışmanız sizi yorabilir ama meyvelerini bu kısa zamanda alacaksınız.

Uyku düzeninize ve genel sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Dönem dönem zihin yorgunlukları yaşabiliyorsunuz. Ve kendinizi bitkin hissediyorsunuz. Vücut direncinizi arttırmanız da fayda var.  Sizi yanlış sözleriyle veya negatifliği ile etkileyecek kişilere karşı temkinli olmanızda fayda var. Tehlike her köşede pusuda bekliyor olabilir. İçgüdülerinizi takip edin ve buna göre hareket etmelisiniz. Bu konuda yanılmayacağınızı siz de biliyorsunuz. Ev ya da araba almayı düşünüyorsanız güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz. İçinize sinen bir satın alma gerçekleşecek.

Sevdiğinizle olan ilişkinde dengeler değişebilecek. Sevgilinizin daha fazla sorumluluk alması gerektiğiniz düşünüyorsunuz. Kendinizi bazı konularda geri çekiyorsunuz. En kısa zamanda ilişkinizi masaya yatıracaksınız ve tüm sorunlarınızı çıkış noktasından çözmek isteyeceksiniz. Bu süreç yapıcı bir tavır takınmanızı, fazla ısrarcı ve derin sorgulamalarla sevgilinizi boğmamanızı tavsiye ederim. İşinizde yaratıcı çıkışlar yakalayacağınız verimli zamanlar olacak.  İşte yapacağınız doğru hamle ile elinize güzel fırsatlar geçecek.

Bu hafta hem maddi hem de iş açısından güzel haberler alacaksınız. İş yapmak istediğiniz arkadaşınızla tekrardan el sıkışacaksınız. Ve ikiniz içinde parlak bir döneme olarak gözüküyor.  Yapmak istediğiniz plan ve programları yapma zamanını yakalıyorsunuz. Başarının kapılarını size sonsuz açılacak. Sevgilinizle hafta sonu seyahat planınız olabilir. Bu seyahatte sevdiğinizde göremediğiniz ya da görmek istemediğiniz sorunlarla karşılacaksınız. Birbirinizi kırmadan saygı çerçevesinde düşüncelerinizi dile getirebilirsiniz.

Bu hafta iletişim önem kazanıyor sizler için ne hissettiğinizi ifade etmeniz kolaylaşabilir. Kendinizi ifade etme yollarını anlaşılması için doğru yolu bulabilirsiniz. İş hayatınızda yükselen farkındalığınız ve ne yönde ilerleyeceğinizi belirleyebilmiş olmanın gücü ile kendiniz adına neyin doğru neyin daha iyi olduğunu ayırt edecek kendi isteğiniz ile bitiş ve başlangıçlar yaşayabileceksiniz.

Bu aralar rahatlamaya başlıyorsunuz. Beklenmedik ve sizi şaşırtacak haberler alacaksınız. Platonik olarak beğendiğiniz biri size aşk şarkıları söyletiyor bu sıralar. Rüzgara karşı yürümek yerine, kendini akıntıya bırakmaya karar vereceksiniz. Sizde beklenmedik değişimlere hazırlıklı olunuz. Bazı rutin işler size sıkıcı geldiği için sizi heyecanladıracak iş alanlarına yönelmelisiniz. Sigarayı bırakmak için harika bir dönem. Düzenli spor ve diyet programı ile eskisinden daha sağlıklı olmanız mümkün.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

07-13 Mayıs Haftalık Burç Yorumları