Zuhal Topal'dan Çocuklara Anlamlı Destek...

İstanbul Anadolu Yakası'nın en çok ziyaret edilen alışveriş merkezi Atlaspark, 06-08 Mart tarihleri arasında düzenlenecek İkinci El Eşya Festivali’ne ev sahipliği yapacak.3 gün boyunca çeşitli etkinliklerle ziyaretçilerine farklı bir deneyim yaşatacak olan Atlaspark'ta televizyon dünyasının yıldız ismi Zuhal Topal ve ünlü organizatör ve koreograf Banu Noyan ziyaretçilerle buluşacak.

Banu Noyan İle Hayata Dair Sohbetler...


Organizatör ve koreograf Banu Noyan, 7 Mart Cumartesi günü saat 14.00'de Atlaspark ziyaretçileriyle bir araya gelecek. "Banu Noyan ile Hayata Dair Sohbetler" isimli söyleşisiyle merak edilen tüm soruları yanıtlayacak.


Zuhal Topal'dan Atlas Çocuk Derneği'ne Bağış...


8 Mart Pazar günü saat 16.00'da Atlaspark ziyaretçilerinin karşısına çıkacak olan ekranların sevilen yüzü Zuhal Topal, İkinci El Eşya Festivali'ne kendisine ait bir eşyayla katkıda bulanacak. Ünlü televizyoncu satılan eşyadan elde edilen geliri ise Atlas Çocuk Derneği'ne bağışlayacak.

Festivalin son gününde  Mülayim karakteriyle tanınan Cengiz Çimen de Atlaspark ziyaretçileriyle buluşacak.

Siz de farklı bir hafta sonu geçirmek, ünlü isimlerle buluşmak ve İkinci El Alışveriş deneyimi yaşamak istiyorsanız, 06-08 Mart tarihleri arasında Atlaspark'taki yerinizi alın.

Zuhal Topal'dan Çocuklara Anlamlı Destek   Atlaspark   Zuhal Topal   Banu Noyan