Zara'dan Müzik Ziyafeti

Zara bayramın 2.günü Kıbrıs Savoy hotelde sevenleri ile buluştu.

Giydiği mavi uzun abiyesi ile göz dolduran sanatçı sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Zara , çok heyecanlı olduğunu kendisini dinlemeye gelen misafirlerini bol bol eğlendirmek istediğini söyledi. Bayramların çok değerli olduğunu belirten Zara " bayramlar benim için çok keyifli gecerdi en güzel kıyafetleri eskiden hep annem bana alırdı. Şimdide bayramın güzelliklerini ben kızıma anlatıp yaşatmak istiyorum " dedi. 

Sahne hayatının yanı sıra oyunculuğundan da kendinden söz ettiren sanatçı. 
Yaklaşık 2 yıldır oyunculuk eğitimi aldığını belirtti ve ekledi " çok mutluyum ve kendimi buldum diyebilirim çünkü müzik ve oyunculuk birbirini çok tamamlayan meslekler , dolayısı ile kendimi seyirciye çok güzel aktarmam gerekiyor bakalım haırlısı " dedi. Gazetecilerin yarın bir seçim yapmaya kalksanız müziği bırakırmısınız sorularına cevap veren Zara " kesinlikle bırakmam çünkü müzik benim kendimi ifade ettiğim , en büyük aşkım "dedi. 

Son dönemlerde sosyal medya fenomenlerinin hiçbir eğitim almadan, sinema filminde oynamaları veya şarkı yapmaları konusunda düşünceleri sorulan Zara " bence bu bir geçiş dönemi , kendi kültürümüzü kaybetmeden, onun esas yerini ve hakkını verdiğimiz sürece bence olabilir. Sonuçta ana yemek yerinde durduğu sürece garnitürler , salatalar gelebilecek . Bende çok beğenerek izliyorum bazılarını" dedi. Sanatçı Röportajın ardından kendisini dinlemeye gelen misafirlerinin yanına giderek geceye özel repertuarı ile sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.      

zara