Yonca Lodi 2019'a Bomba Gibi Bir Albümle Girdi...

Yonca Lodi'nin altıncı stüdyo albümü ''Fazla Aşk'' müzikseverlerle buluştu.10 şarkıdan oluşan yeni albümünde birbirinden iddialı sekiz yeni parçanın yanına geçtiğimiz yıl Enbe Orkestrası'nın 2018 albümünde seslendirdiği ''Hepi Geçecek'' ve Single olarak yayınladığı ''Mühür'' adlı şarkıyı da ekleyen Lodi, 2019'a büyük bir sürprizle girdi.

Yaklaşık bir yıl süren stüdyo ve repertuvar sürecinde oldukça geniş bir ekip çalışmasına imza atan başarılı sanatçı, DMC etiketiyle yayınlanan ve müzik direktörlüğünü Alper Takan'ın üstlendiği albümünde bir kez daha ömürlük şarkılar yorumladı. Söz yazarı ve besteci olarak Sezen Aksu, Sibel Algan, İlker Bayraktar, Murat Güneş, Alper Atakan, Murat Sağır, Hakan Demirtaş ve Zeki Güner ile çalışan Yonca Lodi, albüm kayıtları içinde  “Alper Atakan Studio", “Kaya Müzik” ve "Stüdyo Lonca" olmak üzere üç farklı stüdyo kullandı. 

Albümünün fotoğraf çekimleri için de aynı titizlikle ince eleyip sık dokuyan başarılı sanatçı, Esra Başıbüyük'ün sanat yönetmenliğinde ve Özgür Yüksel'in stil danışmanlığında Tayfun Çetinkaya’nın objektifinin karşısına geçerek albümün ruhuna yakışan birbirinden farklı karelere hayat verdi.

Yonca Lodi 2019'a Bomba Gibi Bir Albümle Girdi   Enbe Orkestrası   Yonca Lodi   Fazla Aşk   Müzik   Albüm   Söz   Şarkı   Single