Yolları Açık Olsun Minik Yavruların...

Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, kardeşi Mert Bey ile 2015 yılında hayata geçirdikleri anaokuluyla anne ve babaları için önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atmıştı. Mete Bey geçtiğimiz gün kurdukları anaokulunu ziyaret etti.

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, kardeşi Mert Bey ile 2015 yılında hayata geçirdikleri anaokuluyla anne ve babaları için önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atmıştı. Mete Bey geçtiğimiz gün kurdukları anaokulunu ziyaret etti. Mete Bey ziyaretinden kareleri de "Bugün 2015 yılında annem ve babam adına yaptırdığımız Tülin Sinan Vardar Anaokulunu ziyaret ettim değerli müdürümüz Fadime hanım diğer öğretmen arkadaşlarımız ve minik yavrular ile sohbet ettim. Okulumuzda 140 öğrenci okuyor umarım gelecekleri parlak şansları bahtları açık olur... Güzel ülkemiz için faydalı ve ileriki yaşamlarında da tıpkı bugünkü gibi tertemiz bireyler olurlar. Hayat zor umarım tüm engelleri hiç bir kötü yola sapmadan dimdik geçebilirler, yolları açık olsun minik yavruların..." notuyla Instagram hesabından paylaştı. 

Yolları Açık Olsun Minik Yavruların   Mete Vardar   Mert Vardar   Sinan Vardar   Tülin Vardar   Tülin Sinan Vardar Anaokulu