Yılın Yıldızları Seçildi

17’inci Yılın Yıldızları Ödül töreni YTÜ Davutpaşa Kampüsü’nde bulunan Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapıldı.

Gecede 32 kategoride Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla belirlenen geceye medya, sanat ve iş dünyasından birçok ünlü ismi katıldı. Törende yılın erkek sanatçısı, kadın sanatçısı, en iyi film, müzik grubu ile birlikte iş adamı, iş kadını, kadın sinema oyuncusu, erkek sinema oyuncusu, en iyi ekonomist, şirket, köşe yazarı, yazar ve tiyatro oyunu gibi 32 kategoride ödüller sahiplerini buldu.

 

Burak Özçivit gecede 'Yılın En İyi Sinema Erkek Oyuncusu' seçildi. Ödül töreni öncesi basın mensuplarıyla sohbet eden oyuncu, öğrencilik yıllarında haylaz bir öğrenci olduğunu söyledi. Altı aylık hamile eşi Fahriye Evcen’le çocuklarını kucaklarına almak için heyecanlı olduğunu söyleyen Burak Özçivit, “Evet çok heyecanlıyım. Fahriye gibi ben de onunla o duyguları yaşıyorum” dedi. Fahriye Evcen’in hamileliğinde çok aşerdiğini söyleyen oyuncu çocuklarına Osman ismini verecekleri iddialarına Burak Özçivit, “O başlayacağım dizideki çocuğun ismi” dedi. Eşi Fahriye Evcen’in çocuklarını Türkiye’de doğuracaklarını belirten oyuncu, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Kuveyt’te 80 tane kadınla olacağı haberlerine “Evet bir organizasyon var. O yüzden Fahriye olamayacak, tek başıma gideceğim” dedi. 

 

Atv ekranlarının fenomen dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin başarılı oyuncusu Oktay Kaynarca gecede 'Yılın En İyi Erkek Dizi Oyuncusu' ödülünü aldı. Ödül törenine 'Kurtlar Vadisi' dizisindeki rol arkadaşı Müge Ulusoy’la katılan oyuncu, “Eski rol arkadaşım, şimdiki menajerim” dedi.

 

Cansu Dere de internet üzerinden yayınlanan ‘Şahsiyet’ dizisiyle 'Yılın En İyi Kadın Dizi Oyunsucu' ödülünü aldı. Çıkışta Çağatay Ulusoy’un başrolünü paylaştığı ‘Muhafız’ dizisiyle ilgili oyuncu, “Muhafız’ı çok beğendiğim. Ülkemiz için iyi bir adım oldu” dedi.

 

Kenan Doğulu gecede 'Vay Be' albümüyle 'Yılın En İyi Erkek Sanatçısı' ödülünü aldı. Tören çıkışında geçtiğimiz günlerde Beren Saat'le bir kafede yüksek sesle tartıştıkları iddialarına Kenan Doğulu, “Yok öyle bir şey gayet güzel gidiyor evliliğimiz” diyerek yalanladı.

 

 

Gecede yılın en iyi sinema filmi ‘Müslüm’ seçildi. Ödülü filmin yapımcısı Mustafa Uslu aldı. Sahnede ödül konuşması yapan yapımcı gecede ‘En iyi sinema oyuncusu’ ödülünü alan Burak Özçivit için, “Ben en iyi sinema oyuncusu ödülü anons edilince heyecanlandım ve gözlerim Timuçin Esen’i aradı ama Burak Özçivit aldı. Bildiğim kadarıyla Burak’ın 2018 yılında filmi yok” diyerek sitemde bulundu. 'Ayla' ve 'Müslüm' filmiyle gişede büyük başarı kaydeden Mustafa Uslu, hayatını kaybeden milli sporcu Naim Süleymanoğlu’nun hayatını filme çekeceklerini söyledi.

 

Geceye ödül almak için katılan Tuba Ünsal, geçtiğimiz 'Yılın En Çok Beğenilen Tiyatro Oyuncusu' ödülünü almak için geceye katıldığını söyledi. Sevgilisi Tal Garih'le ayrılan Ünsal, bu konu hakkındaki sorulara "Çok fazla özel hayat konuşmak istemiyorum" yanıtını verdi.

 

Yılın en iyi kanalı ödülünü almak için geceye katılan Acun Ilıcalı, "Hepinizi tebrik ediyorum. Muhteşem bir ödül töreni hazırlamışsınız. Düşünün o kadar hastaydım ki, buraya gelmek için serum yedim. Ayağa kalktım ve geldim" dedi.

 

burak özçivit   yılın yıldızları   ytü   fahriye evcen   tuba ünsal   cansu dere   kenan doğulu