Yılın En Eğlenceli Alışverişi Eylül Ayında Hilltown Avm’de…

Farklı sektördeki markaları tüketicisiyle buluşturarak tanıtım imkanı sunan Brandsandmore Alışveriş ve Moda Günlerİ, 18-26 Eylül tarihlerinde Hilltown AVM’de gerçekleşecek.

Aslı Özdemir ev sahipliğindeki organizasyon, ‘Fashion Wonderland’ temasıyla yılın en eğlenceli alışveriş günlerine imzasını atacak. İş, sanat ve cemiyet dünyasından pek çok ünlü ismi ağırlayacak olan “Fashion Wonderland” temalı alışveriş ve moda günlerine geri sayım başladı. TOÇEV yararına gerçekleşecek olan alışveriş ve moda günleri, hem çocuklara hem de yetişkinlere eğlenceli anlar yaşatacak. Anneler alışverişin keyfini çıkartırken çocuk ziyaretçiler eğlenceli alışveriş konseptinin keyfine varacaklar. Hilltown AVM’deki alışveriş günlerine; Emel Yıldırım, Özge Ulusoy, Aslı Hünel, Özlem Yıldız, Ebru Sever Türk, Gülay Kamaz, Meryem Merve Batu, Beste Korkmaz, Kadriye Olgar, Yasemin Şefkatli, Nikan Akın, İpek Köse, Rümeysa Mancak, Ela Yörükoğlu ve İrem Çalhan, Tuana Yücel, Neşe Aykut gibi ünlü isimler de katılarak destek olacak.

Yılın En Eğlenceli Alışverişi Eylül Ayında Hilltown Avm’de   Emel Yıldırım   Özge Ulusoy   Aslı Hünel   Özlem Yıldız   Ebru Sever Türk   Gülay Kamaz   Meryem Merve Batu   Beste Korkmaz   Kadriye Olgar   Yasemin Şefkatli   Nikan Akın   İpek Köse   Rümeysa Mancak   Ela Yörükoğlu