Yılın Aşkına Hülya Avşar Yorumu: ‘Bana Ne Ya’

Hülya Avşar önceki akşam Tarabya Kıyı Balık'ta ailesiyle birlikte yemek yedi. Gece sonunda hesap ödemeye doğru giderken gazetecilerin beklediğini gören şarkıcı, yeğeniyle basın mensuplarının yanına geldi.

Muhabirlerin "Yeğeninizle gece boyunca vakit geçirdiniz. Bebek hasretiniz mi var yoksa?" şeklindeki sorusuna Avşar, gülerek "Benim için hayır. Ama torun için birkaç sene sonra normal bence. Benden çok küçük insanların torunu var. Artık torun sahibi olmanın yaşı hiç belli olmuyor vallahi" yanıtını verdi.

 

Geçtiğimiz sene çıkardığı 'Selfi' adlı sinema filminin gişede 2 bin 487 kişi izlenme ile dibe vurması hakkındaki sorulara Hülya Avşar, "Üretilen hiçbir şey için pişman değilim. Gün gelir hak ettiği yeri bir gün bulur. Ama asla pişman değilim" dedi.

 

İbrahim Tatlıses'in yıllar sonra 'İbo Show' programıyla ekrana döneceği hakkında yorum yapan şarkıcı, "Her gün 1500 kere görüşüyoruz, yürekten destekliyorum. İbo bence tembellik yapıyor. Yapsa, o kadar çok şey hayata geçirebilecek gücü var ki. Bana bir şarkılar söylüyor ah bir duysanız. O kadar güzel ki bir duysanız... Ama tembellik yapıyor, o da fırsatçı. Eyvah!" dedi.

 

Muhabirlerin "Eski hayat arkadaşınız Sadettin Saran ile şimdiki sevgilisi Emina Jahovic arasındaki aşkı nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna "Ayhhhh! Cevap vereyim mi? Bana ne ya" dedi ve güldü.

hülya avşar   helin avşar   emina sandal   sadettin saran   zehra çilingiroğlu   ibrahim tatlıses   ibo show