Yılbaşı Keyfini Aila’da İkiye Katlayın...

İyi yemeği iyi müzikle birleştiren Aila, set menü ve DJ performansıyla yılbaşı akşamını unutulmaz kılacak özel bir program sunuyor. Yeni yıla Aila’da sevilen Türk usulü lezzetler ve sınırsız eğlenceyle merhaba deyin.

Türk mutfağının lezzet mirasını kusursuz bir servis anlayışıyla sunan Aila, özel günlere de imzasını atıyor. Aila, yılbaşı akşamı için oluşturduğu menüsüyle keyifli bir yemek sunarken, DJ Serhan Sokulgan’ın “90’lardan günümüze en güzel şarkılar” konseptli performansıyla misafirlerine güzel bir yılbaşı akşamı vadediyor. 

Anadolu’nun dört bir yanından coğrafi işaretli ürünlere yer verilen menüsü, geleneksel mezelerin çağdaş yorumlarla sunulduğu Aila’da yılbaşı akşamı ziyafet şöleni yaşanacak. Yılbaşı gala yemeği için oluşturulan menüde güzel bir başlangıç için soğuk mezelerden; ahtapotlu fava, hardallı levrek, pastırma turşusu, Girit ezme, biber borani, pancarlı kısır, sıcak mezelerden de; ekşi vişneli yoğurt, karidesli börek, yonga ciğeri, dondurulmuş yoğurt, gelincik sos, incir kreması misafirlere sunulacak. Ana yemekte ise Aila’nın özel lezzetlerinden olan bonfile, kereviz püresi ve pancarlı kuskustan oluşan payyar ya da levrek seçeneği ve tatlının yanı sıra limitsiz alkollü, alkolsüz içecekler var.

aila