Yılbaşı kayfinin adresi: Serafina Restaurant

İtalyan mutfağının seçkin lezzetleri, şık ve rahat atmosferi ile evinde gibi hissettiren Serafina, À la carte menüsü ve canlı müzik eşliğinde yılbaşı akşamını unutulmaz kılacak.

 

İtalyan restaurantının İstanbul’daki en önemli adreslerinden Serafina, Etiler Akmerkez’deki şubesinin yanı sıra Vadistanbul açtığı yeni şubesinde de yılbaşı akşamı müdavimlerini ağırlayacak. Konforlu ortamı, şık dekorasyonu ve sıcak ambiyansı ile her zevke hitap eden Serafina, zengin İtalyan mutfağı ve dünya mutfağından da lezzetleri sunuyor.

 

İtalyan Mutfağından Seçkin Tatlar

Serafina’nın misafirlerine sunduğu ince dilimlenmiş fleminyon, ılık siyah trüf sos ve haşlanmış patates ile hazırlanan Carpaccio, Istakozlu Spagetti, özel Kaburgalı Risotto ve Apple Crumble menüsü yılbaşı yemeğinizi eşsiz kılacak.

Kaliteli hizmet anlayışıyla her zaman en taze et, balık ve sebzeleri kullanarak lezzet tutkunlarını öğle ve akşam yemeklerinde, özel gün ve gecelerde buluşturan Serafina, yılbaşında da canlı müzik eğlencesiyle ziyaretçilerine en güzel yılbaşı akşamını yaşatacak.

Yılbaşı kayfinin adresi: Serafina Restaurant   Serafina   Akmerkez Serafina   Vadistanbul Serafina   Serafina Restaurant   Yeni Yıl   Yılbaşı   A la carte   Ercan Saatçi Akademi