Yeşil sahaların Süperleri, ödüllerini Süper Gece’de aldı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Digiturk, 12 Eylül gecesi düzenledikleri “Futbolun Süperleri” Ödül Töreni ile Türk futbol ailesini görkemli bir organizasyonda bir araya getirerek, 2017-2018 SPOR TOTO Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu’nun süperlerini ödüllendirdi.

 Futbol severlerin oyları, Türk futbolunun efsane isimlerinden oluşan özel jüri ve SPOR TOTO Süper Lig takımlarının oyuncularının seçimleriyle belirlenen yıldız isimler; spor, sanat, iş ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı törenle ödüllerini alırken, 2018 yılının süper futbolcusu Bafetimbi Gomis oldu.

Futbolun Süperleri Sahaya Değil Sahneye Çıkıyor” mottosuyla, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Digiturk’ün ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Futbolun Süperleri” Ödül Töreni, 12 Eylül gecesi İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Törene Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Digiturk CEO’su Yousef Al-Obaidly’nin yanı sıra spor, iş ve cemiyet hayatının önde gelen simaları katıldı.

süperl lig   spor toto   ali koç   fikret orman   yıldırım demirören