Yeni Yıla Merhaba Yemeği...

İstanbul’un gözde mekanlarından Midpoint, Welldone, Bi Daha ve Akbabalı Meyhane’nin kurucusu ve ortaklarından Ayhan Çarıkçılar, geçtiğimiz akşam eşi Ebru Çarıkçılar ile birlikte yaklaşan yılbaşı dolasıyla dostlarına “Yeni Yıla Merhaba” adı altında yemekli ve bol eğlenceli bir davet verdi.

Yılbaşına kadar her hafta farklı bir işletmelerinde verecekleri davetlerin ilk ayağı geçtiğimiz akşam Taksim Tünel’de bulunan Akbabalı Meyhane’de gerçekleşti. Ayhan Çarıkçılar ve Eşi Ebru Çarıkçılar misafirlerini kapıda karşılayarak güzel bir gece geçirmeleri için kusursuz bir ev sahipliği yaptılar. Fasılla başlayan gece daha sonra Dj müziği ile devam etti.

Yeni yıla merhaba yemeğine katılan davetliler arasında, Yelda-Erkan Güral, Figen-Fatih Kıral, Esen-Alper Ziyal, Melike-Ersin İskenderoğlu, Sinem-Şevki Sancaktar, Şule Ergüder, Esra-Fatih Öztürk, Belma-Orhan Ülger ve Tülay-Nazım Ekemen vardı. 

Yelda-Erkan Güral   Figen-Fatih Kıral   Esen-Alper Ziyal   Melike-Ersin İskenderoğlu   Sinem-Şevki Sancaktar   Şule Ergüder   Esra-Fatih Öztürk   Belma-Orhan Ülger ve Tülay-Nazım Ekemen