Yeni Yıla Erken Merhaba...

Magazin ve cemiyet dünyasının köklü dergilerinden Quality of Magazine, dün akşam Maslak 1453’teki PM Restaurant'ta muhteşem bir yeni yıl partisi gerçekleştirdi.


Sürprizlerle dolu özel geceye  iş, sanat, magazin, cemiyet ve spor dünyasından ünlü isimler katılırken davete katılan isimler arasında adeta şıklık yarışı yaşandı. Gökay Kalaycıoğlu'nun sunucusu olduğu, Oryantal Didem'in muhteşem danslarıyla renklendirdiği gecede Güliz Ayla şarkılarıyla seçkin davetlileri coştururken, sahnedeki yeni yıl coşkusuna Serkan Kaya, Aslı Hünel, Ferman Toprak gibi ünlü sanatçılarda ortak oldu. Eğlencenin ritminin baştan sona hiç düşmediği özel gecede şarkıları ile davetlileri coşturan sahnelerin yıldız isimleri sergiledikleri performanslarla coşkuyu ikiye katladılar.

Gecenin sonlarına doğru geleneksel yeni yıl pastasını sanatçı dostları ve Ali Ağaoğlu'yla kesen Salih Keçeci; ''Bu akşam bizlerle birlikte burada olan tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Yeni yıl sevgi dolu, hep birlikte olacağımız, dostluklarımızı daha da pekiştireceğimiz bir yıl olsun. Hayatta en değerli şeylerde biri de dostluktur. Gerçi bizimkisi artık dostluktan da öte. Biz artık bir aileyiz. Burada olan, bu ailenin bir ferdi olan herkese şükranlarımı sunmak istiyorum.'' ifadelerini kullanarak büyük alkış aldı.

Yeni Yıla Erken Merhaba   Quality of Magazine   Maslak 1453   PM Restaurant   Ali Ağaoğlu   Salih Keçeli