Yeni Lexus Ls Lüksün Sınırlarını Zorluyor…

Sadece bir otomobil değil aynı zamanda bir yaşam tarzı markası olan Lexus, lüksün sınırlarını genişleten yeni modeli LS 500h’yi, Türkiye’de ilk kez Zorlu Center AVM’de sergilemeye başladı.

Lexus’un Japon misafirperverlik felsefesi Omotenashi’yle tasarlanan yeni LS 500h modeli, tüm koltuklarında sunduğu masaj özelliği, yaşlanma karşıtı kliması, el işçiliğine sahip kabini, hibrit teknolojisi, sessiz sürüşü ve yüksek konfor seviyesiyle lüks otomobil anlayışını yeniden tanımlıyor. İki elektrikli motora ve bir benzinli motora sahip Lexus LS 500h, kendi kendine şarj olmasıyla birlikte hem sessiz sürüş hem de yüksek performansı aynı anda sunabiliyor. 3.5 litre V6 benzinli motoru ve elektrikli motorları, toplamda 359 HP güç üretiyor. Bu sayede lüks sedan LS 500h 0’dan 100 km/s hıza 5.4 saniyede çıkabiliyor.

 

Japon misafirperverlik ruhu olan Omotenashi felsefesiyle geliştirilen LS 500h, Japon kültürünün en iyi geleneklerini ve estetiklerini, modern tasarım ve ileri teknolojilerle kombine ediyor. Lexus’un hassas bir şekilde işlenmiş mükemmel dikişli deri kaplamaları her dokunuşta farkını hissettiriyor.Kullanıcılarına ve araç içerisindeki tüm yolculara eşsiz bir yolculuk deneyimi yaşatmayı amaçlayan Lexus LS 500h , yolcularının stresten uzaklaşması, kendini iyi hissetmesi ve konforlu bir yolculuk yapması adına otomobil dünyasında bir ilk olan tüm koltuklarında Shiatsu masajı hizmeti sunuyor.  Lexus’un geliştirdiği özel klima sistemi yolculara tam olarak istenen sıcaklıkta hava sunarken aynı zamanda yaşlanma karşıtı anti-aging özellikleriyle de rahatlamasını sağlıyor.

Yeni Lexus Ls Lüksün Sınırlarını Zorluyor   Zorlu Center AVM   Lexus   LS 55h