Yeni Gelinlik Modelleri Paris’te Görücüye Çıktı…

Almanya'nın Duisburg merkezli gelinlik ve moda evi Sima Couture, “2019 Koleksiyonunu” Paris'in ünlü otellerinden Shangri La Otel'de düzenlenen muhteşem bir defile ile tanıttı.

Duisburg'un yanı sıra Düsseldorf'ta mağazası bulunan Sima Couture, bir süre önce Paris'te de hizmete açtığı mağazanın resmi açılışı nedeniyle dün akşam kına gecesi kıyafeti ve gelinliklerin tanıtıldığı bir defile düzenlendi. Moda kenti Paris'te "Anadolu Işığı" adı altında gerçekleştirilen defileyi, Paris moda camiasının yanı sıra Türkiye ve Almanya'dan moda evleri, farklı sanat dallarından ve mağaza sahiplerinden oluşan kalabalık bir davetli grubu takip etti.

Ayrıca Paris Başkonsolosluğu'ndan Muavin Konsolosları Birsen Çetiner, Reyzan Acar da defileyi izleyerek destek verirken, oyuncu Mine Tugay da Sima Couture'un Paris defilesine katıldı.

Yirmiye yakın mankenle gerçekleştirilen defilede, önce kırmızı renklerle hazırlanan kına kıyafetleri tanıtıldı. İkinci bölümde ise Sima Couture'nin adeta göz kamaştıran 2019 gelinlik koleksiyonu moda sevenlere tanıtıldı.

 

sima couture