‘Ya Hayat Bir Şaka İse’

‘Kendine Yardım Gurusu’ Canan Bekdik’in, hayatlarını her alanda nasıl değiştirebilecekleri ve hayatlarında daha fazla neşeye nasıl sahip olabilecekleri konusunda insanlara yol göstermeyi amaçladığı ‘Ya Hayat Bir Şaka İse’ adlı kitabının tanıtım toplantısına, iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri büyük ilgi gösterdi.

Toplantıya, aralarında Etel Baler, Batya Kebudi, Begüm Özer, Mehtap Elaidi, Şebnem Çapa, Ceylan Çapa, Arzu Kunt, Hülya Kalyoncu, Günseli Kato, Gamze Cizreli, İlkem Öztürk, Ahu Orakçıoğlu, Sibel Kerimoğlu,Yelda Güral, Füsun Kuran, Çiler Geçici, Hande Anı Can, Zeynep Bilgin, Ufuk Tarhan, Didem Bağrıaçık, Başak Balaban, Meltem Kazaz, Berna Laçin, Fulya Gündoğdu, Deniz Ülke Arıboğan, Sena Yelkencioğlu, Berrin Ak, Aslı San Bilgi’nin de bulunduğu çok sayıda ünlü konuk katıldı. Şah Yaycı’nın moderatörlüğünü yaptığı sohbette ‘Ya Hayat Bir Şaka İse’ kitabının yazarı Canan Bekdik konuklarıyla özel yaşamlarında mutlu olmalarını sağlayacak ipuçlarını paylaştı ve çeşitli konulardaki sorularını büyük içtenlikle cevapladı.

Canan Bekdik, “Hiçbir şeyin dört dörtlük olmayacağı söylendi, bizler de inandık. Ve hatta her şey dört dörtlük olduğunda bir aksilik çıkacağından korkup, aksiliği yaratır olduk. Oysa bu, büyük bir yalan! Her yerden prangalar ile sıkıştırılmış bir durumdayız. Bu prangadan kurtulmamız her an, her dakika muazzam bir farkındalık gerektirir” diye konuşuyor ve ekliyor: “Önceliğim, her zaman yaptığım her şeyi bilinçle yapmaktır. Kendi rotamı kendim belirleyerek, arzu ettiğim olağanüstü hayata sahip olabilmektir!” 

Etel Baler   Batya Kebudi   Esra Özsüer   Begüm Özer   Mehtap Elaidi   Şebnem Çapa   Ceylan Çapa   Başak Pelister   Renee Saban   Arzu Kunt   Sibel Karakaşlı   Hülya Kalyoncu   Günseli Kato   Gamze Cizreli   İlkem Öztürk   Burcu Kara   Sibel Kerimoğlu   Ahu Orakçıoğlu   Esra Kohen   Jaklin Üner   Banu Yentur   Jale Balcı   Sibel Kerimoğlu   Yelda Güral   Akasya Aslıtürkmen   Füsun Kuran   Çiler Geçici   Hande Anı Can   Zeynep Bilgin   Ufuk Tarhan   Didem Bağrıaçık   Başak Balaban   Meltem Kazaz   Berna Laçin   Fulya Gündoğdu   Deniz Ülke Arıboğan   Mihriban Seyhan   Sena Yelkencioğlu   Berrin Ak   Aslı San Bilgi