Wesley Sneijder'den İnşaat Sektörüne Dev Yatırım

Borhan Holding bünyesi altında inşaat sektörüne hızlı bir giriş yapan Econ İnşaat, birçok konut projesine imza atarak sektöre yeni bir hız ve dinamik kazandırdı.  

Borhan Holding bünyesinde yer alan ve dünyaca ünlü futbolcu Wesley Sneijder’in de ortak olduğu Econ İnşaat, geçtiğimiz günlerde Kağıthane’de bulunan bölge ofisini ve Kağıthane’de yükselecek olan projesini şık bir davet ile tanıttı.

 

 Econ İnşaat Kağıthane Bölge Ofisi açılışında 2017 yılı Altın Palmiye Yaşam ve İş Ödülü dalında “Yılın İş Adamı” ödülünü alan Yunus Emre Borhan, Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Econ İnşaat’ın yeni projelerini tanıttı. Econ İnşaat için oldukça heyecanlı olduğunu, sektörün gelişmesine katkı sağlayacak tüm projelere yatırımlarını yönlendireceklerini, karlılığı yüksek ve merkezi konumlarda bulunan projelere odaklandıklarını söyledi. Doğru zamanda, doğru lokasyonda yeni trendler yaratarak faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider oyuncu olma vizyonuyla hareket eden Econ İnşaat, bulunduğu her ortama modern ve yalın bir hava katan, birçok özel proje de adından söz ettiren ünlü ve başarılı Mimar Eren Talu ile birlikte fark yaratacak yeni projelerle daha yüksekleri hedefliyor.

 

Ortağı olduğu Econ İnşaat’ın Kağıthane Bölge Ofisi açılış davetine yoğun kamp döneminden dolayı katılamayan Wesley Sneijder duygu ve düşüncelerini bir video eşliğinde davete katılan misafirler ile paylaştı. Videoda İstanbul’un kendisi için çok özel olduğunun altını çizerek projenin Kağıthane ilçesine değer kazandıracağından emin olduğunu belirten Sneijder daha sonra Instagram hesabından yakın dostu ve iş ortağı Yunus Emre Borhan ile projenin Mimarı Eren Talu’nun fotoğrafını paylaşarak “Türkiye partneri olduğum Econ İnşaat firmamızın bölge satış ofisimiz dostum ve iş ortağım Yunus Emre Borhan, projelerimizin ünlü mimarı Eren Talu ve diğer tüm misafirler eşliğinde açıldı. Açılışta orada bulunamadım ama tüm kalbimle yanlarındaydım” açıklamasını yaptı.

 

Borhan Holding   Econ İnşaat   Yunus Emre Borhan   Altın Palmiye Yaşam ve İş Ödülü   Weslyey Sneijder   Weslyey Sneijder'den dev yatırım