Vegan makyaja büyük ilgi

Sephora’nın Türkiye’ye getirdiği Amerikalı dövme sanatçısı Kat Von D’nin vegan makyaj koleksiyonu, düzenlenen bir davet ile ünlü isimlerin beğenisine sunuldu.

 

sephora_kat_von_d_870_600

Ünlü kozmetik markası Sephora, Miami Ink ve LA Ink izleyenlerin yakından tanıdığı Kat Von D ile  iş birliğine imza attı. Amerikalı dövme sanatçısı Kat Von D’nin tüm dünyada büyük beğeni toplayan vegan makyaj koleksiyonu, Sephora mağazalarında görücüye çıkmadan önce Soho House’da gerçekleşen bir etkinlikte; cemiyet, sanat ve moda dünyasından ünlü isimlere sunuldu.

 Davete ; Başak Dizer Tatlıtuğ, Seyma Subaşı, Sanem Tezman, Aylin Tahincioğlu, Gizem Sabancı, İpek Toplusoy, Berrin Okçu,  Cansen Yeni Kut, Begüm Karamahmutlu, Ayşe Kucuroğlu, Işıl Reçber, Deniz Marşan,  Dila Tarkan, Sitare Kalyoncuoğlu gibi isimler katıldı. Bu özel organizasyon için bir araya gelen ünlü isimler, kendilerini Sephora make up artistlerinin profesyonel ellerine bıraktı.

 “Kalıcılık”, “Yoğun pigmentasyon” ve “Kapatıcılık” gibi özelliklerin ön plana çıktığı ürünler, #BenimTavrımBenimMakyajım sloganıyla kendini ortaya koydu.  Koleksiyonun ikonik parçası olan Kat Von D Tattoo Liner katılımcılar tarafından tam not alırken, davetliler gölge ve ışık nüanslarını kapsayan 6 mat renkten oluşan Shade+Light yüz kontür paletine de büyük ilgi gösterdi.

Sephora   Kat Von D   Vegan makyaj   Başak Dizer Tatlıtuğ   Seyma Subaşı   Sanem Tezman   Aylin Tahincioğlu   Gizem Sabancı   İpek Toplusoy   Berrin Okçu   Cansen Yeni Kut   Begüm Karamahmutlu   Ayşe Kucuroğlu   Işıl Reçber   Deniz Marşan   Dila Tarkan   Sitare Kalyoncuoğlu   Soho House