Ünlülerin Kuaföründen Saç Trendleri…

Simge, Pelin Karahan, Merve Boluğur, Bengü gibi bir çok ünlü ve sevilen ismin 22 yaşındaki kuaförü Mert Akman geçtiğimiz gün müşterilerine 2019 / 2020 Sonbahar & Kış saç trendleri hakkında bilgi verdi.

Son günlerde tarzı, tavrı ve şarkıları ile adında her zaman söz ettiren Simge ‘ye uyguladığı sarışın imajı ile dikkatleri üzerine çeken ünlü kuaför Mert Akman “2019 / 2020 Sonbahar & Kış bayan saç kesimlerinde, çok fazla stil var. Bu sezonda önceki yıllarda olduğu gibi, uzun saçlar üstünlük gösteriyor. Doku, doğal bukleler, stilize edilmiş dalgalar ve hatta kıvrılmış saçlar oldukça yaygın. Bu yıl sarışınları daha çok göreceğiz” diyor.

 

22 yaşında bir çok ünlüye hizmet veren son günlerde de adından sıkça söz ettiren 22 yaşındaki Mert Akman ‘ın 2019 / 2020 Sonbahar & Kış saç trendleri hakkında tüyoları…

 

Sonbahar / Kış 2019 & 2020 Saç Rengi Trendleri

 

# 1. Platin Saç

Doğal platin sarı saç renkleri soluk tenlilere yakışmaz. Bunun yerine saç kökleri biraz koyu ve gölgeler ile  dağınık platin sarı saç renkleri yapılabilir. Bu ultra hafif gölgeyi elde etmek için birkaç saç açma işlemi yapılması gerekebilir, ancak bu genellikle çabaya değer.

 

# 2. Kızıl Saç

Kızıl saçlı kadınları unutmak çok zor, hemen hemen her zaman birkaç zencefil bakır ve kızıl saç rengi modeller de yer alıyor . Bu sezon hem doğal kırmızı hem de daha koyu boyalı kırmızı saçlar gördük, bu da rengin gerçek bir geri dönüş yaşayacağını kanıtladı.

 

# 3. Siyah Saç

Siyah saçlı veya en azından koyu kahverengi saçlar siyah gözüküyordu, özellikle günlük hayat için 2019 yılı saç rengi trendlerinden biri olarak siyah renk görülüyor. Doğal olarak kıvrılmış veya her türlü şekilde şık bir görünüm elde edilmiş siyah saçları sık göreceğiz.

 

# 4. Bronde

Sarışın ve kahverengi arasında bir yerde duran Bronde, bir çok şekilde tercih edilebilen klasik bir saç rengidir. Bir çok kadın doğal olarak bu saç rengine sahip olduğu için şanslı. Bronde 2019 saç rengi trendlerinden biri, başlangıç saç rengi ne olursa olsun saç boyası ile elde edilmesi kolaydır.

 

Sonbahar / Kış 2019 & 2020 Saç Modelleri

 

# 1. Ortadan ayrılan saç modelleri

Bu noktada orta kısım, olabildiğince klas ve gördüğümüz 70’lerin geri dönüşüne tam olarak uyuyor. Sonbahar / kış 2019 saç modeli trendlerinin bir parçası olarak, orta kısmın, saç hacimlerinin geri kalan kısmı ile kolay olması beklenir.

Örneğin, düz ve temiz merkez kısmı çok hafif dağınık ve dokulu stilde kullanıldı.

Daha temiz bir görünüm için, saçları düz ancak yağlı veya nemli olmayacak şekilde şekillendirilmiş ve ön kısımdaki saç telleri kulakların arkasına itilmiş olan modellerde kullanılır.

 

# 2. Düşük At Kuyruğu

Asılı at kuyruğu, 2019 sonbaharının saç stillerinin en klasiği olabilir, çünkü önceki sezonların çoğunda trend listende yer alıyordu. Süper zarif, düşük bir at kuyruğunun sırrı, saç tokasını tam bir saç teli ile gizlemektir.

 

# 3. Yumuşak Dalgalar

Romantik dalgalı saçların asla modası geçmez. Yumuşak dalgalar biraz uğraş gerektirir ve yine de doğal ve zahmetsiz görünüyorlar.

 

mert akman   saç modelleri   saç trendleri   2019   2020   Simge   Pelin Karahan   Merve Boluğur   Bengü