Ünlü Türk Ressam Ahmet Oran Contemporary İstanbul 2018'de…

Bu yıl kapılarını 13. kez sanatseverlere açan Contemporary İstanbul’un 19 Eylül akşamı düzenlenen ön gösterimine iş, cemiyet ve sanat hayatından ünlü isimler büyük ilgi gösterdi.

Sanat fuarına Viyana’dan katılan galeri C.A. Contemporary alanında yer alan dünyaca ünlü Türk ressam Ahmet Oran’ın eserlerini Serdar Bilgili, Engin Altan Düzyatan, Wilma Elles, Zeynep Sever Demirel, Komet gibi sanat, iş, cemiyet ve magazin hayatının ünlü isimleri ziyaret etti.

Yaşamını Viyana ve İstanbul’da sürdüren Ahmet Oran, resimlerini İstanbul’un tarihi katmanları, hareketli geçmişi, heyecan verici çağdaş yaşamı ve durmayan enerjisinden aldığı ilhamla yaratıyor.

Viyana’nın önemli galerilerinden C.A. Contemporary Ahmet Oran’ın eserlerinin yanı sıra bünyesinde Komet (Gürkan Coşkun), Eduard Angeli, Mireille Binoux, Aron Demetz, Johannes Heuer, Rudolf Rischer ve Florian Süssmayr’ın eserlerini de bulunduruyor.

ahmet oran   Eduard Angeli   Mireille Binoux   Aron Demetz   Johannes Heuer   Rudolf Rischer   Serdar Bilgili   Engin Altan Düzyatan   Wilma Elles   Zeynep Sever Demirel   Komet