Ünlü İsimler Kahvaltıda Buluştu…

Türkiye’nin en çok takip edilen ünlü sosyal medya fenomenleri ve cemiyet hayatının tanınmış simaları A Day of Trends by Alaluxa etkinliğinden önce Ayşegül Tuncer ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltıda bir araya geldi.

Hilton İstanbul Maslak’ın gurme restoranı Zaxi’de düzenlenen etkinliğe, aralarında KAGİDER Kurucu Başkanı Meltem Kurtsan, Jülide Ateş, Özlem Kaymaz ve Ayşe Tolga’nın  da bulunduğu isimler de katıldı. Girişimci kadınların iş hayatındaki başarısını desteklemek amacıyla Ayşegül Tuncer tarafından kurulan Alaluxa platformu, A Day of Trends by Alaluxa etkinliğinden önce, Türkiye’nin en çok takip edilen ünlü sosyal medya fenomenleri ile bir araya geldi. Hilton İstanbul Maslak’ın gurme restoranı Zaxi Restaurant’ta gerçekleşen kahvaltıya, A Day of Trends by Alaluxa etkinliğinde konuşmacı olarak yer alacak isimlerden KAGİDER Kurucu Başkanı Meltem Kurtsan ve Jülide Ateş’ın yanı sıra sosyal medya fenomenleri de katıldı.

Etkinliğe ev sahipliği yapan Tuncer, Alaluxa’nın kadın girişimcilere sağladığı olanaklardan da bahsetti. “4 yıldır gelenekselleşerek konsept bir alışveriş ve tasarım platformu olarak ses getiren A Day of Trends by Alaluxa etkinlikleri ile alanındaki lider kadınları, girişimci kadınlarla buluşturuyoruz.” diyen Tuncer, bu sene de 1000’i aşkın kadının bir araya geldiği etkinliklerinde modadan güzelliğe, lüksten tasarıma kadar birbirinden farklı konular konuşulacağını belirtti.

Ünlü İsimler Kahvaltıda Buluştu   A Day of Trends by Alaluxa   Ayşegül Tuncer   Meltem Kurtsan   Jülide Ateş   Özlem Kaymaz