Ünlü İsimler Bu Festivalde Buluştu...

Aslı Özdemir ve Nilüfer Batur ev sahipliğindeki yeni yıl hediye festivali “Best GiftFest”,önceki gün güzel bir davetle Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleşti. TOÇEV’in 25. yılına özel olarak düzenlenen alışveriş festivali, ünlü isimlerin de katılımıyla dolu dolu bir güne imza attı.

Deluxe Deco, Karafırın, DohoTurizm&Event, 2M Büro Dizayn sponsorluğunda gerçekleşen giyim, gıda, aksesuar ve dekorasyon gibi birbirinden farklı 50 markanın stant açtığı festivalde markalar yeni yıl konseptiyle ürünlerini misafirlere sergiledi. Makyaj Sanatçısı Mehmet Yıldırım gün boyunca TOÇEV için makyaj yaparak, elde ettiği geliri çocukların eğitimine bağışladı. Ayrıca 25. yılına giren TOÇEV’e özel olarak pasta kesildi. TOÇEV Başkanı Ebru Uygun yaptığı konuşmada“Okumak her çocuğun hakkıdır diyerek çıktığımız bu yolda değerli destekçilerimizden aldığımız güçle 24 yılda, 7 milyonun üstünde çocuğun hayatına dokunduk. Bugün de Çırağan Palace Kempinski İstanbul gibi dünyanın en özel mekanlarından birinde gerçekleşen bu güzel etkinlikte sizlerle birlikte çeyrek asrı geride bırakarak 25. yaşımıza girmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” sözleriyle ev sahipleri Aslı Özdemir ve Nilüfer Batur’a teşekkür etti. Gencer Savaş Bandosu gerçekleştirdiği muhteşem şovla renkli anlara sahne olurken katılımcılara unutulmaz bir gün yaşattı.

BigGiftFest’e katılan isimler arasında Neslihan Sabancı,  Sibel Kerimoğlu, Narin Akçelik, Arzu Niziplioğlu, Begüm Eyilik, Monik İpekel, Emine Erdem, Figen Babaoğlu, Burcu Şendir, Seval Ermiş,  Ayşe Slevogt, Barış Murat Yağcı, Elçin Dağlaroğlu, Evrim Başaran, Fatma Aydoğdu, Jülide Önengüt, Nihan Dilek, Serap Sarı ve Arzu Ermiş vardı.

Neslihan Sabancı   Zeynep Beşerler   Sibel Kerimoğlu   Narin Akçelik   Arzu Niziplioğlu   Begüm Eyilik   Monik İpekel   Emine Erdem   Figen Babaoğlu   Burcu Şendir   Seval Ermiş   Uğurkan Erez   Ayşe Slevogt   Barış Murat Yağcı   Elçin Dağlaroğlu   Evrim Başaran   Fatma Aydoğdu   Jülide Önengüt   Nihan Dilek   Serap Sarı   Ünlü İsimler Bu Festivalde Buluştu   TOÇEV   Çırağan Palace Kempinski   Best GiftFest