Ünlü İsimler Açılışta Buluştu…

Türkiye’de sinema sektörüne yaptığı yatırımları hız kesmeden sürdüren CGV Mars Cinema Group, geçtiğimiz gün Cinemaximum Acarkent Coliseum’da VIP konseptli yeni sinema salonunu açtı. Açılışta cemiyet hayatının ünlü isimleri de yer aldı.

Türkiye’nin her köşesine dünya standartlarında sinema hizmeti götürmeyi ve sinema izleme kültürünü yaygınlaştırmayı ilke olarak benimseyen CGV Mars Cinema Group, 26 Eylül Perşembe günü Cinemaximum Acarkent Coliseum’da VIP konseptli sinema salonunu açtı.

Acarkent yaşam kompleksinin içerisinde bulunan Coliseum Sports & Life kulübünün içerisine açılan Cinemaximum Gold Class ve Home Class salon teknolojileriyle ev rahatlığında sinemayı Acarkent’e taşıdı.Geçtiğimiz gün ise cemiyet hayatından Sitare Kalyoncuoğlu, Kardelen Acar, Berrin Okçu, Etel Baler, Aylin Yılmaz, Ayşegül Toplusoy, Cansen Kut, İsmet Alpagut ve Yelda Tiftik gibi ünlü isimlerin katılımıyla açılış etkinliği gerçekleştirildi. Kokteyl’in ardından Home Class ve Gold Class salonların da film izleyen davetliler keyifli saatler geçirdi.

Ünlü İsimler Açılışta Buluştu   Cinemaximum Acarkent Coliseum   Kardelen Acar   Berrin Okçu   Etel Baler   Aylin Yılmaz   Ayşegül Toplusoy   Cansen Kut   İsmet Alpagut   Sitare Kalyoncuoğlu