Ünlü İsimler “18 Katman” Gecesinde Bir Araya Geldi…

“18 Katman” cam heykelleri, geçtiğimiz gün BEYMEN Zorlu Center’da düzenlenen özel bir gece ile tanıtıldı.

Çağdaş Sanat Platformu ile farklı sergilere ev sahipliği yapan BEYMEN Zorlu Center,  5-11 Aralık tarihleri arasında günümüz çağdaş sanatçılarından Ardan Özmenoğlu’nun, İskoçya’nın nefes kesen doğası ve İskoç lezzetlerinin farklı harmanlarından esinlenerek tasarladığı “18 Katman” cam heykellerine ev sahipliği yapıyor. İskoç lezzetlerinin vanilya, kiraz, karamel, malt ve bitter çikolata esintileri taşıyan aroma zenginliğinden ilhamla, 18 farklı camın özel bir şekilde bir araya getirilmesiyle hazırlanan heykeller, 12-20 Aralık tarihleri arasında ise BEYMEN Nişantaşı’nda sanatseverler ile buluşacak.

“18 Katman” cam heykelleri, geçtiğimiz gün BEYMEN Zorlu Center’da düzenlenen özel bir gece ile tanıtıldı. Ardan Özmenoğlu’nun özel sunumuyla  başlayan davet, Diageo Marka Elçilerinden Tom Jones ve Ertan Engin mentorluğundaki özel tadım ve Diageo Global Gastronomer Mark Moriarty ve ödüllü şef Micheal White imzalı ikramlar ile devam etti. Davete  aralarında Elif Dürüst, Buket Taşdelen, Beste Yurttaş, Gül Fırat, Melek Akpınar, Hakan Kodal, Gizem Oflazoğlu, Güray Akar, Arda Sayıner’in de yer aldığı iş ve cemiyet hayatından pek çok ünlü isim katıldı.

Ünlü İsimler “18 Katman” Gecesinde Bir Araya Geldi   BEYMEN Zorlu Center   Elif Dürüst   Buket Taşdelen   Beste Yurttaş   Gül Fırat   Melek Akpınar   Hakan Kodal   Gizem Oflazoğlu   Güray Akar   Arda Sayıner