Uludağ’daki Corporate Weekend’e Ünlü Akını…

Şehir hayatının karmaşasından uzaklaşıp keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenler için düzenlenen ilk ve tek festival Yapı Kredi Corporate Weekend, Yapı Kredi ana sponsorluğunda ve Toyota’nın katkılarıyla 9. kez Uludağ’da gerçekleşti.

Uludağ’da 4 gün boyunca eğlence dolu anlar yaşatan Yapı Kredi Corporate Weekend’te  katılımcılar, kar ve kayağın tadını doya doya yaşarken konserler, bakım, atölye, söyleşi ve yarışmalar ile hafta sonunu renklendirdiler. Çocuklara özel hazırlanan aktiviteler ise renkli kahkahalara sebep oldu. 
Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı festivalde, rock müziğinin sevilen isimlerinden Athena, Ravin Group Dj performansı, David Şaboy, Orkun Bozdemir & TAI after ski party, Doğuş Çabakçor performansı, Alya ve Bengü Beker’in muhteşem sahnesiyle katılımcılar eğlenceyi doya doya yaşadı. Ayrıca etkinliğe katılan aileler Can Yılmaz ve Zafer Algöz’ün gösterileri ile keyifli ve unutulmaz anlar yaşadı. 
Festivalde, Cihan – Hale Kosif, Didem – İzzet Antebi, Mete Vardar, Mert- Seda Vardar, Ebru Akel Sancak, Ender – Aslışah Alkoçlar, Kerem- Beril Catay, Melis – Burak Hatipoğlu, Şeyma Subaşı, Pınar Altuğ – Su - Yağmur Atacan, Mayra – Mateo – Milka, Deniz İnce, Hande – Can Yüce, Bahar – Ozan Şer, Nuri – Dicle Öztaşkın, Cihan-Elif Tanik, Aslı Selgur, Dinçer Alpman, Alex Marx, Hüseyin Yiğit Ötken, Umut Ökten, Mert Beyhan, Deniz İnce, Ozan Can Şer, Özge Sander, Canan-Orkun Tekin, Seda Altuğ Öztaş, Özgür Hande Özdinç, Berrak-Tankut Turnaoğlu, Şeyla Karadeniz, İpek Baykurt, Şule – Özalp Argüder, Teoman – Nilüfer Ademoğulları, Cemil-Beril - Gökç- Osman Sönmez gibi cemiyet ve magazin dünyasından ünlü isimler vardı.

Uludağ   Corporate Weekend   Ünlü Akını   Yapı Kredi Corporate Weekend   Yapı Kredi   Toyota